Zula Mobile 3D Online FPS Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Zula Mobile 3D Online FPS Yeni Apk 2022

Zula Mobile, parasız, 3 boyutlu, oldukça oyunculu (multiplayer), yüksek grafikli ve 0 Türk yapımı FPS mobil oyundur!

Zula Mobile’ın yüksek çözünürlüğe sahip görsel yapısı, aksiyon dolu içeriğiyle savaşı iliklerine kadar hissetmeye, taktiklerini geliştirmeye, birbirinden iddialı modlarında oyunculuğunla rakiplerine vehamet salmaya hazır mısın?

Zula Mobile: Online FPS’in espora uygun tasarlanmış yapısı ile eğlenecek istersen ustalaşmış esporcu olabileceksin!

Zula Mobile içerikleriyle vazgeçilmezin olacak, hiç çıkmak istemeyeceksin!

ZULA MOBILE BATTLE PASS
Zula Mobile 3D Online FPS oynadıkça kazandırıyor! 2-3 ayda bir değişen sezonlarda olabildiğince fazlaca maç yap sezona özel tasarlanmış tabanca ve eşyalar kazan! Üstelik günlük ve sezonluk kontratları yerine getir, envanterini genişletme şansını yükselt!

Yerine getirdiğin görev ve kontratlarla sezona hususi tasarlanmış silahlar, karakterler, eklentiler ve desenlere haiz kartlar kazan! Savaş arenasında farkını ortaya çıkar, rakiplerini alt et!

SİLAHLAR
0 yerli Zula Mobile oyna, zaferler kazan bütün silahları aç! Üstelik, awp şeklinde sniper tüfek dahil açtığın bütün silahlar müddetsiz senin olsun!

MODİFİKASYON VE ÖZELLEŞTİRME
0 parasız Zula Mobile’da 8000’in üstünde tabanca eklentisi, silah deseni ve aksesuar var! İstediğin şeklinde ekipmanlarını özelleştir!

KARAKTERLER
Birbirinden güçlü 20 karakter, Zula ve Gladyo olmak üzere 2 değişik ekip Zula Mobile’da! Takımını seç, karakterini keşfet ve cenk alanının tozunu artır!

TAKAS SİSTEMİ
Ücretsiz FPS (Aksiyon) mobil oyunlarda arasında bulabileceğin en iyi takas sistemi Zula Mobile’da! Biriken kullanmadığın kartları Normal Takas Sistemi yahut Geliştirilmiş Takas Sistemi ile değiştir, yeni kartlar edin, hayalini kurduğun envantere haiz ol!

KONTROLLER
Zula Mobile 3D Online FPS tamamen seni düşünerek yapılmış oldu! İstediğin tuşun yerini değiştir, kontrollerini tercih ettiğin şeklinde ayarla, kendi efsaneni yarat!

ARKADAŞLAR
Arkadaşların Zula Mobile’da sen neredesin? Hemen, Zula Mobile profilini oluştur, Facebook hesabınla eşleştir, arkadaşlarını ekle, birlikte hem oyun keyfini bununla birlikte zaferlerin keyfini çıkarın! QR kodunu paylaşarak sosyal ağını genişletebileceğini de unutma!

SIRALAMALAR
Zula Mobile 3D Online FPS en iyileri her zaman ödüllendirir. Lig sıralamasında yüksel ve her Zula Pass sezonunun nihayetinde ödülleri kap! Her maç sonu güncellenen Sezon ve XP sıralama sistemiyle de hem gelişimini takip edebilir, hem de diğer oyuncularla rekabete girebilirsin!

Zula Mobile: 0 yerli, milli, ücretsiz online FPS oyunu. Taktiğini geliştir, reflekslerini güçlendir, bilgini konuştur, savaş ve kazan!

Zula Mobile’ı derhal indir, reel aksiyonu keşfet!

Facebook: https://mobile.Twitter.Com/ZulaMobileGame
Twitter: https://mobile.Twitter.

Zula Mobile: 3D Online FPS Apk download

Instagram.Com/zulamobilegame
Discord: https://discord.Gg/VMD29G9

Yardıma mı ihtiyacın var? Bize contact-mobile@lokumgames.Com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsin.
Gizlilik politikası: https://zulamobile.Com/gizlilik-politikasi

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Zula Mobile 3D Online FPS Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Zula Mobile 3D Online FPS Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.