Yurtiçi Kargo Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
23 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yurtiçi Kargo Modlu Apk İndir 2022

Türkiye’de sektöründe pek fazlaca ilklerin sahibi Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’den tekrar bir ilk…
Günlük hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulama ile ihtiyacınız olan bütün Yurtiçi Kargo hizmetleri, Mobil kullanıcılarımıza hususi fırsat ve indirimler parmaklarınızın ucunda…

Yenilenen Müşteri Mobil Uygulaması yardımıyla kampanyaları görebilir, sizin için hazırlanmış olan Sanal Kampanya Kartı ile indirimlerden yaralanabilirsiniz, ek olarak ev yada ofisinize Kurye çağırabilir, Gönderinizin Takibini gelişmiş ve yenileşmiş arayüz ile adım-adım takip edebilir, gönderiye dair Fiyat Hesaplama yapabilir, size en yakın Şube Sorgulama ile birimlerimizle iletişim kurabilirsiniz. Üstelik bu işlemlerin tamamını emin bir biçimde yapabilmek için Müşteri Mobil Uygulamamıza Üye olabilir ve sonrasında emin olarak Giriş yapabilirsiniz.

ÜYE OL – GİRİŞ YAP
Bu ekrana kişisel bilgilerinizi emin bir şekilde kayıt yaparak sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu sayede Profiliniz tanımlanmış olur. Tanımlanan profiliniz yardımıyla işlem tekrarlarını her defasında tekrar yapmanıza gerek kalmaz, bu sebeple uygulamamız artık sizi tanıyor. Güncel bilgilerinizi düzenler, size hususi kampanya ve duyurulara ise bu alandan ulaşabilirsiniz.

KAMPANYALAR
Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.’nin yenilenen Müşteri Mobil Uygulamasından kampanyaları görebilirsiniz, gönderi bilgilerinizi girerek indirimlerden yararlanabilirisiniz. Bu işlemi gerçekleştirme için Üye olmanız ve uygulamaya Giriş yapmanız ehil olacaktır.

Yurtiçi Kargo Apk Full indir

Belirleyeceğiniz tarihte tanımladığınız adresinizden veya harita üstünden vaziyet bilgilerinize ulaşarak Kargonuzu almak üzere Kuryemiz kapınıza gelecektir. Bu sayede sizi yormadan gönderi yapmanıza olanak sağlıyoruz. Gönderi bilgilerinizi girerek gönderi oluşturduğunuzda gönderiye ait tenzilat kodunuzu oluşturmuş olacaksınız.

GÖNDERİ TAKİBİ
Yurtiçi ve Yurtdışı gönderinizin durumunu kovuşturmak artık çok rahat, Yurtiçi gönderileriniz için Gönderi Kodunu, Yurtdışı gönderileriniz için AWB kodunu girmeniz ehil olacaktır. Böylece gönderinizin hangi aşamada bulunduğunu, Teslim, İade yada Devir işlemlerine ait detaylarını, işlemlerin tarih ve saat bilgilerini görebilir, Takip Metre ile de anlık gönderi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

FİYAT HESAPLA
Fiyat Hesapla özelliği sayesinde gönderinizin nereden, nereye gideceğini seçebilir, hacim (en x boy x yükseklik) ve ağırlık bilgilerini girerek gönderi fiyatını hesaplayabilirsiniz. Dilerseniz katma değerli servislerimizi kullanabilir, ayrıca tamamlayıcı veya ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bütün bunlara Fiyat Hesaplama menüsünden erişebilirsiniz.

ŞUBE SORGULAMA
Bulunduğunuz konuma en yakın birimlerimizi haritan üstünden görebilir, isterseniz İl, İlçe seçimi yaparak arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede birimlerimizin adres ve iletişim bilgilerine erişebilir, ünite kapsamında verilen hizmetlere dair detayları görebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA VE ÇAĞRI MMERKEZİ
Bizi sosyal medyadan takip ederek aktüel haber ve bilgilere erişebilir, kampanyalardan yararlanabilir ve dilerseniz Çağrı Merkezimiz ile yazışma kurabilirsiniz.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Yurtiçi Kargo Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Yurtiçi Kargo Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.