Bu uygulamayı bildir

Tanım

YouTube Kids Yeni Apk 2022

Çocuklara özel hazırlanan bir video uygulaması
Çocuklara hususi bir ortam sunmak amacıyla tasarlanan YouTube Kids, çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirmeye yönelik çeşitli konularda videolardan oluşan bir edinim sunar. Ebeveynler ile bakıcıların da bu süreçte çocuklara rehberlik etmesini kolaylaştırır. Youtube.Com/kids adresinden daha fazla malumat edinin.

Çocuklar için daha güvenilir bir web deneyimi
YouTube Kidsin ailelere müsait videolardan oluşan bir ortam olarak kalması için yoğun çaba harcıyoruz. Mühendislik ekiplerimiz tarafınca geliştirilen otomatik filtrelerden, reel kişilerce tarafından yapılan incelemelerden ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanarak küçük yaşlarındaki kullanıcılarımızın internet ortamındaki güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bununla beraber, hiç bir sistemin kusursuz olamayacağını biliyoruz. Ara sıra uygulamaya denetimleri atlatabilen uygunsuz videolar yüklenebildiğinden, güvenlik önlemlerimizi geliştirme ve ebeveynlerin aile bireyleri için doğru deneyimi sunmasına yardımcı olacak daha çok özellik ekleme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ebeveyn Denetimleri ile çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
Ekran başlangıcında kalma süresini sınırlayın: Video izlemeye ayırabilecekleri süreyi sınırlandırarak çocuklarınızı ekran başından kalkıp hareketli aktivitelerde bulunmaya teşvik edin.
Çocuklarınızın neleri izlediğini takip edin: Tekrar İzleyin sayfasını ziyaret ederek çocuklarınızın izlediği içeriklerden ve keşfettiği yeni alaka alanlarından her vakit haberdar olabilirsiniz.
Engelleme: Beğenmediğiniz bir video mu var? Tekrar karşılaşmamak için videoyu veya kanalın tamamını engelleyebilirsiniz.
İşaretleme: Gerektiğinde videoları işaretleyerek bizi uygunsuz içeriklere karşı uyarabilir ve videoların ekiplerimizce incelenmesini sağlayabilirsiniz. İşaretlenen videolar haftanın yedi günü, günün 24 saati incelenir.

Çocuklarınıza hususi bireysel deneyimler oluşturun
Her birinin kendine özgü seyretme tercihleri, video önerileri ve ayarları bulunan sekiz değişik çocuk profili oluşturabilirsiniz.

YouTube Kids Apk Full

Çocuğunuzun izlemesini onayladığınız videoları, kanalları ve/veya koleksiyonları kendiniz seçmek istiyorsanız quot;Yalnızca Onaylı İçerikquot; modunu tercih edin. Bu modda çocuklar video arayamaz.Quot;Okul Öncesiquot; Modunda, yaratıcılığı, oyun oynamayı ve keşfetmeyi teşvik etme amacıyla seçilen videolar sunulur. Quot;Küçükquot; Modu, 5-8 yaş arası çocuklara şarkı, çizgi film ve el işi benzer biçimde çeşitli konulardaki içeriklere erişerek alaka alanlarını keşfetme olanağı sunar. Quot;Büyükquot; Modunda ise 9 yaş ve üstü çocuklar, hedef kitlesi çocuklar olan popüler müzik ve oyun videoları şeklinde diğer içerikleri arayıp keşfedebilir.

Çocukların farklı alaka alanlarına hitap eden her türden video
Kitaplığımız, ailelere uygun çeşitli konulardaki videolardan oluşur. Bu videolar çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirir. Çocuklarınız en sevdikleri programlar ile şarkılardan, yanardağ maketi (ve hatta oyun hamur harcını) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi ve daha fazlasını burada bulabilir.

Diğer önemli bilgiler:
Ebeveyn ayarları, çocuğunuza en iyi deneyimi sunabilmemiz için gereklidir.
Çocuğunuz, YouTube içerik üreticilerinin ticari içerikli videolarıyla da karşılaşabilir ancak bu videolar ücretli reklam niteliğinde değildir. Family Link ile yönetilen Google Hesaplarının Gizlilik Bildirimi’nde, çocuğunuzun YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile kullanımı durumunda yararlandığımız gizlilik uygulamaları açıklanmaktadır. Çocuğunuz YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile oturum açmadan kullandığında YouTube Kids Gizlilik Bildirimi geçerli olur.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

YouTube Kids Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK YouTube Kids Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.