Bu uygulamayı bildir

Tanım

YouTube Kids for Android TV Yeni Apk 2022

Çocuklara hususi hazırlanan bir video uygulaması
Çocuklara hususi bir ortam taktim etmek amacıyla tasarlanan YouTube Kids, evlatların kendi başlarına ve eğlenerek yeni içerikler ve coşku verici ilgi alanları keşfetmelerine destek sunar. Ayrıca ebeveynler ile bakıcıların bu süreçte onlara rehberlik etmesini de kolaylaştırır. Youtube.Com/kids adresinden daha fazla malumat edinin.

Çocuklar için daha güvenli bir web deneyimi
YouTube Kidsin ailelere uygun videolardan oluşan bir ortam olarak kalması için yoğun çaba harcıyoruz. Mühendislik ekiplerimiz tarafından geliştirilen otomatik filtrelerden, gerçek kişiler tarafından yapılan araştırmalardan ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanarak küçük yaştaki kullanıcılarımızın internet ortamındaki güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bununla beraber, hiçbir sistemin kusursuz olamayacağını biliyoruz. Ara sıra uygulamaya denetimleri atlatabilen uygunsuz videolar yüklenebildiğinden, emniyet önlemlerimizi geliştirme ve ebeveynlerin aile bireyleri için doğru deneyimi sunmasına yardımcı olacak daha fazla hususiyet ekleme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. YouTube Kidsi TVnizde kullanırken aramayı etkinleştirerek yada devre dışı bırakarak ailenizin deneyimini de özelleştirebilirsiniz. Ayrıca quot;Tekrar İzlequot; özelliğiyle çocuğunuzun seyretme geçmişini kontrol edebilirsiniz.

Bireysel profillerle çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
Mobil uygulamamızda çocuğunuz gibi eşi olmayan deneyimler oluşturun ve bunları TVnizde ya da internette kullanın. Öncelikle iOS App Store veya Google Play Storedan mobil cihazınıza veya tabletinize YouTube Kids uygulamasını indirin, ardından profil kurmak için giriş yapın. Her profilin izleme tercihleri, video önerileri ve ayarları kendine özeldir.

YouTube Kids for Android TV Apk Ücretsiz İndir

quot;Yalnızca Onaylı İçerikquot;i seçerseniz çocuğunuzun izlemesine onaylama verdiğiniz videoları, kanalları ve/veya koleksiyonları kendiniz seçebilirsiniz. Bu modda video arama özelliği kullanılamaz. Onaylı videolar en önce mobil cihazınızda yada tabletinizde seçilmelidir. Seçtiğiniz videoları, YouTube Kidsin olduğu tüm cihazlarınızda görebilirsiniz.

Çocukların farklı alaka alanlarına hitap eden her türden video
Kitaplığımız, ailelere müsait çeşitli konulardaki videolardan doğar. Bu videolar
çocuğunuzun yaratıcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirir. Çocuklarınız bu kitaplıkta en sevdikleri programlar ile şarkılardan yanardağ maketi (hatta oyun hamuru) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi ve daha fazlasını bulabilir.

Diğer önemli bilgiler
Ebeveyn ayarları, çocuğunuza en iyi deneyimi sunabilmemiz için gereklidir.
Çocuğunuz, YouTube içerik üreticilerinin ticari içerikli videolarıyla da karşılaşabilir sadece bu videolar ücretli reklam niteliğinde değildir. Family Link ile yönetilen Google Hesaplarının Gizlilik Bildirimi’nde, çocuğunuzun YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile kullanması niteliğinde geçerli olan gizlilik uygulamalarımız açıklanmaktadır. Çocuğunuz YouTube Kidsi kendi Google Hesabı ile celse açmadan kullandığında YouTube Kids Gizlilik Bildirimi geçerli olur.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

YouTube Kids for Android TV Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK YouTube Kids for Android TV Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.