Yeni Boomerang Yap ve Yarış 2 Yeni Apk 2022

Güncellendi
21 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yeni Boomerang Yap ve Yarış 2 Yeni Apk 2022

Boomerang Yap ve Yarış 2de, ilk Yap ve Yarış oyununda sevdiğin her şey var fakat bu versiyonu DAHA DA MÜTHİŞ! Klasikleşmiş oyun yeni karakterler, yeni arabalar, yeni pistler ve aracını özelleştirip gelmiş geçmiş en iyi yarış otomobilini yapabilmen için bir dünya yeni özellikle geri döndü! En sevdiğin Boomerang karakterlerinden oluşan takımlardan birini seç, arabanın her santimini kendin tasarla, sonra da piste çıkarak eğlencenin tadını çıkar!

TASARLA
Boomerang Yap ve Yarış 2de araba yarıştırmakla kalmıyor, onları tam istediğin benzer biçimde tasarlıyorsun! Önce şık yarış otomobillerinden koca tanklara varan seçenekler arasından araç gövdeni seç. Sonra sıra tekerlerde: Ön teker olarak gerçek bir çikolatalı donut kullanmak ister misin? Hiç durma! Klasik yarış otomobili tekerlerini mi tercih edersin? Sorun değil, istersen birden fazla seçeneği beraber bile kullanabilirsin! Tekerler tamam mı? Şimdi sıra RENKTE! Arabanı istediğin kadar farklı renkte sprey boyayla boya, harbiden sana hususi olsun. DAHASI DA VAR! Aracını roket motorundan balona, balık akvaryumuna kadar çeşit çeşit aksesuarla özelleştir, sonrasında da en sevdiğin Boomerang karakterlerinin çıkartmalarıyla süsle! Farklı yarışlarda kullanabileceğin birden fazla araba bile yapabilirsin!

YARIŞ
Hayallerindeki arabayı yaptıktan sonra müsabaka zamanı! Yüksek hız için düz yollar ve EFSANEVİ havada kalma süreleri için dev gibi tepe ve rampalarla dolu çılgın pistlerde diğer sürücülere karşı yarış. Bir taraftan rakiplerini sollayıp bir yandan da ganimetleri toplarken pisti ne kadar süratli bitirebileceğini gör. Keşfedebileceğin beş farklı eğlence dolu yarış dünyası, her birinde de üç değişik yarış pisti var! Huzur dolu yeşil ormanlardan tropik adalara ve gökdelenli şehirlere, her zaman görecek yeni bir şey var!

TAKIMINI SEÇ
En sevdiğin Boomerang karakterleri burada ve yarışmaya hazır! Arabanı yarattıktan sonrasında onu pistlerde zafere kimin taşıyacağını seçmen gerek. Aşağıdaki ekipler listesine bak ve favorini seç!

∙ Scooby-Doodan Scooby-Doo ve Shaggy!
∙ Tom ve Jerryden Tom ve Jerry!
∙ Yeni Sevimli Kahramanlardan Taz ve Daffy Duck!
∙ Yeni Sevimli Kahramanlardan Bugs Bunny ve Wile E. Coyote!
∙ Çılgın Yarışçılardan Dick Dastardly ve Muttley!

ARABA KOLEKSİYONU
Yap ve Yarış 2de evvelkinden daha fazlaca otomobil var! Şık yarış arabalarından UFOlara ve tekerlekli korsan gemisine varana kadar kilidini açıp özelleştirebileceğin bir sürü araba var! Hangi arabanın kilidinin açılacağı hiç belli olmaz, o yüzden koleksiyonunu tamamlamak ve bir sonraki yarış şaheserini yaratmak için yarışmaya devam et.

PİSTLERİN KİLİDİNİ AÇ
Her birinde üç pist bulunan beş yarış dünyasında hızına hız katabileceğin bir sürü pist var! Kendi rekorunu kırmak ve diğer yarışçıların önünde kalmak için zamana karşı yarış. Yarışmaya devam ettikçe daha oldukça pistin kilidi açılacak! Hepsini açıp yarış ustası olabilir misin?

GELİŞTİRMELER KAZAN
Yarışırken jetonları biriktirerek otomobillerine ekleyebileceğin yeni geliştirmeler ve özelleştirmeler kazan! Kilidini açabileceğin bir sürü harika ve komik araç parçası var, o yüzden her vakit arabanın görünüşünü geliştirmenin yeni yolları olacak! Kızartma tavaları, parti şapkaları, ACME bazukası…

Yeni Boomerang Yap ve Yarış 2 Apk Full

Emea@turner.Com adresinden ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi aleti ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin.

**********

Bu oyunu indirmeden önce uygulamanın şunları içerdiğini belirtmek isteriz:
– Oyunun performansını ölçmek ve oyunda neleri geliştirmemiz icap ettiğini algılamak için quot;Analizquot;;
– Turner reklam ortakları tarafınca quot;hedef kitle gözetmeyenquot; reklamlar.

Kullanım Şart ve Koşulları: https://www.Cartoonnetwork.Tr/apps-terms
Gizlilik Politikası: https://www.Cartoonnetwork.Com.Tr/apps-privacy

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Yeni Boomerang Yap ve Yarış 2 Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Yeni Boomerang Yap ve Yarış 2 Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.