Yaşa ya da Öl Survival Pro Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
15 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yaşa ya da Öl Survival Pro Modlu Apk İndir 2022

Direnişçi, ölmemiş olmana sevindik! Kıyamet tam da en beklemediğimiz anda geldi direnişçi, geriye kalan tek şey güç bela kurtardığımız hayatlarımız… Virüs salgını hemen hemen bütün insanlığı yok etti, peşinde bıraktığı tek şey direnişçilerin zombilere karşı savaşım etmiş olduğu bu ölü topraklar. Biyolojik silah milyarlarca insanı öldürürken kalanları da ölü zombilere dönüştürdü. Ama tek direnişçi sen değilsin! Ölüme karşı savaşım eden başkaları da var. Bu felaketin ortasında sana yardım edemeyecek kadar fazlaca işimiz var fakat ölü topraklarda hayatta kalman için gereken en mühim bilgiyi sana vereceğiz. Hayatta kalma mücadelen acımasız olacak. Hayatta kal, keşfet ve kıyamet sonrasındaki hayatta kalma hikayeni bütün direnişçilerle paylaş! Şu hayatta kalma protokolünü al, umarım kıyametten sağ çıkarsın!
Hayatta kalma protokolü:
– Kıyamette bütün direnişçiler yalnızca kendilerine güvenmelidir! İnşa etmede, üretim yapmada, kalkan ve tabanca kullanmada ve zombileri öldürmede kendinizi geliştirin. Kıyametten arda kalan ölü topraklarda zombileri atlatıp hayatta kaldığınız her gün sizi daha akıllı yapar, zombileri geride bıraktığınız her metre sizi daha süratli yapar, ezip parçaladığınız her kafa sizi daha kuvvetli yapar direnişçiler. Gelişin, üretim yapın, inşa edin, keşfedin, kaynak toplayın ve hayatta kalmayı öğrenip yaşam mücadelesi verin! Bu zombilerin içinde hayatta kalmak istiyorsanız kendinizi geliştirin!
– En iyi direnişçiler bile gereksinim duydukları silahlar eğer olmazsa kıyamet zombileri tarafınca kıstırıldıklarında hayatta kalamazlar. Kendini her geliştirdiğinde yeni silahlar ve kalkanlar üretmek için ihtiyaç duyulan tasarım kağıtlarının kilidini açarsın. Hayatta kalmak için sana en uygun yöntemi keşfet: Zombileri yumruklamak, kesmek, deşmek, ezmek, vurmak, yakmak ya da havaya uçurmak! Zaten yarı ölü olan zombileri tamamen öldür ve hayatta kal. Bu acımasız kıyametten sağ çıkmak için üretim yapmak ve inşa etmek en temel kaynaklardır!
– Direnişçi, silahını ne kadar iyi kullanırsan kullan yahut zırhın ne kadar sert olursa olsun kıyametten sağ çıkmak için dinlenmen gerekir. Ölü kıyamet toprakları hayatta kalmak için çok zor bir yer, bu nedenle zombilere direnmek için kendi sığınağını inşa etmeye başla! Duvar inşa etmek ve yükseltmek, tuzaklar oluşturmak, açılmayan kilitler üretmek seni ölü zombilerden koruyacak şeylerdir. Kıyamette seni zombilerden koruyacak sığınağını inşa etmeye başla. Gündüzleri ölü topraklarda hayatta kalırken geceleri rahat yatağında hayatta kal.
– Sığınağını inşa etmek ve silahlarını yahut zırhlarını üretmek için kaynaklara ihtiyacın olacak.

Yaşa ya da Öl: Survival Pro Apk Full download

Zombilere karşı hayatta kalmak için tüm kaynaklar değerli! İnşa etmek, üretim ve yükseltme yapmak için bu kaynaklara ihtiyacın olacak. Zombiler, sığınağını yerle bir edip soluk alan bir direnişçiyi daha ölü bir zombiye dönüştürmeye çalışacak. Zaman kaybetme direnişçi, ölü toprakları keşfet ve yağmala! Hayatta kal!
– Dikkatli ol! Dünya artık tehlikeli zombilerle dolu ölü ve acımasız topraklardan ibaret. Zombiler zekalarını kaybetmiş olabilir ama güçleri, hızları ve gaddarlıkları artık daha fazla. Onlar ölüm kalım mücadeleni sona erdirmeye çalıştıkça kendini geliştirmeli ve hayatta kalmak için savaşmalısın. Silahlarını ve zırhını yükselt, en iyi ekipmanlarını üret ve kıyametin göbeğinde keşif meydana getirmeye ve savaşmaya hazırlan, direnişçi.
– Kıyametin gelmesini bekleyen bir sürü insan maalesef zombiye dönüştü. Ama geriye, keşfedeceğimiz ve benzersiz kaynaklar toplayabileceğimiz ölü toprakları bize bıraktılar. Hayatta kal ve terk edilmiş laboratuvarları, askeri üsleri ve depoları ara. Diğer direnişçiler senden atik davranıp keşfetmeden ilkin bu mekanları sen keşfet. Senden süratli davranırlarsa sığınaklarını bulup soyarak malzemelerini çalabilirsin… Sığınağın kapısını kırarak gir, gerisini zombiler halledecektir.

FB: www.Facebook.Com/LiveorDiesurvival

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Yaşa ya da Öl Survival Pro Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Yaşa ya da Öl Survival Pro Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.