Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yapı Kredi Mobil Yeni Apk 2022

Bankacılık işlemlerinizi Yapı Kredi Mobil’den temastan uzak bir biçimde basit ve emin halledebilirsiniz. ATM’ye dokunmadan QR kodla para çekip yatırabilir, POS’ta QR kodla ödeme yapabilir, araçta ödeme ile Opet istasyonlarında aracınızdan inmeden ödeme yapabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi, Kredi Kartı ve Esnek Hesap müracaat ve kullanım adımları ile nakit ve alışveriş ihtiyacınız olan şeyleri saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Kart Takibi ile yeni başvurduğunuz ve yenilenen kartlarınızın müracaat anından itibaren bütün yolculuğunu kolayca takip edebilirsiniz. Kasko, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve DASK gibi birçok sigorta ürününe başvurabilirsiniz.

Cüzdanınız veya kartlarınız yanınızda olmasa bile World PAY ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal müşterilerimiz, yetki tanımlanması halinde onaylarına gelen işlemleri kolayca onaylayabilirler. Aynı zamanda Üye İşyeri başvurusu ve Kredi başvurusu yapabilir, çekamp;senet ödeyebilir ve hesap detaylarına ilişkin işlemleri izleyebilirler.

Yapı Kredi Mobil ile görüntülü işlem asistanlarımıza bağlanarak hesap açılış işlemlerinizi dijital onaylama ile anında tamamlayarak derhal Yapı Kredi müşterisi olabilir, bankacılık işlemlerinizi 7/24 istediğiniz yerden yapma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak, kullanıcı kodu ya da T.C.

Yapı Kredi Mobil Apk Ücretsiz İndir

Kurumsal kullanıcı olarak şirket kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalarımızı siz değerli üyelerimizin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Her türlü görüş ve öneriniz için www.Facebook.Com/YapiKredi, www.Twitter.Com/yapikredihizmet ve http://www.Yapikredi.Com.Tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üstünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Yapı Kredi Mobil Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Yapı Kredi Mobil Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.