Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yandex Tarayıcı Yeni Apk 2022

Yandex Browser: Rahatsız edici, müstehcen veya tehlikeli reklamları engeller.
Gizli mod gereksiz izler bırakmamızı önler: Tarayıcı bu modda parolaları, otomatik tamamlama verilerini, arama sorgularını ve ziyaret edilen sayfa adreslerini kaydetmez.
Protect aktif koruma teknolojisi kullanıcıları tehlikeli sitelere karşı uyarır, şahsi verilerin genel Wi-Fi ağlarında sızmasını önler ve indirilen dosyaların virüs taramasını yapar.
Eklenti desteği ihtiyacınız olan araçları tarayıcıya eklemenizi sağlar. Bunları Chromium eklenti mağazasında bulabilirsiniz. Örneğin, Opera Addons ve Chrome Web Storeda.
Reklam kısıtlama web sayfalarında rahatsız edici bannerlardan kurtulmanızı sağlar. Bunun için harici bir engelleyici uygulaması etkinleştirilmelidir.
Arka planlar yeni sekmelerin görünümünü ruh halinize göre değiştirmenize izin verir. Android için Yandex Browserda evvel tanımlanmış tasavvur seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Yandex Tarayıcı Apk Full

Tarayıcıda yalnızca ilgilendiğiniz makalenin metni, görselleri ve öteki bileşenleri kalır.
Akıllı satır siteleri adreslerine değil, adlarına gore açar (mesela, quot;wikipediaquot;), rahat sorulara anında cevaplar verir (örn. Quot;dolar kuru kaç?Quot;) ve yabancı kelimeleri kolayca çevirir.
Eşitleme masaüstü Yandex Browser yer imlerini Yandex hesabı yoluyla otomatikman mobil cihazınıza aktarır.

Tarayıcının işlevselliği ve işleyişi ile alakalı herhangi bir öneriniz yada isteğiniz var ise, lütfen direkt tatbik üstünden (Ayarlar → Geri bildirim) veya https://browser.Yandex.Ru/feedback / destek sayfasından bize e-posta gönderin.
Programı indirerek Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olmuş olursunuz https://yandex.Ru/legal/browser_agreement/

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Yandex Tarayıcı Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Yandex Tarayıcı Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.