Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yandex Navigasyon Modlu Apk İndir 2022

Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış Yandex Navigasyon uygulaması kullanıcı verilerine dayanan, en aktüel trafik bilgisine sahip ücretsiz navigasyon ve harita hizmetidir. Canlı trafik haritası ile sürücülere huzurlu bir ulaşım sağlar.
• Başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak suretiyle tüm Türkiye haritasında geçerli olan yol tarifleriyle gideceğiniz yere daha acele ulaşırsınız.
• Yol durumu hakkındaki son gelişmelere ulaşabilmeniz için trafik anlık verilerle güncellenir, canlı trafik bilgisine erişebilmeniz sağlanır.
• Yandex Navigasyon tam özellikli bir GPS navigasyon ve harita uygulamasıdır.
• Rotanızı oluştururken ilki en hızlısı olmak üzere 3 adet alternatif sunar. Trafik sıkışıklığına takılmadan en müsait yol tarifiyle gitmek arzu ettiğiniz yere ulaşırsınız. Önerilen rota üzerinde ücretli geçiş varsa navigasyon sizi bu mevzuda önceden uyarır.
• İnternetiniz kesildiğinde yola devam edebilmek için çevrimdışı navigasyonu kullanabilirsiniz. Çevrimdışı navigasyon ile rota oluşturabilir, yer ve adres araması yapabilir, sesli yönlendirme alabilirsiniz.
• Trafik kazası, idame eden yol emek vermesi gibi yollardaki problemleri malumat balonculuklarından öğrenebilir, yolculuk sırasında karşılaştığınız durumları yeni oluşturacağınız baloncuğa ekleyerek öteki kullanıcıların da bu bilgilerden yararlanmasını sağlayabilirsiniz.
• Sesli navigasyon ile yolculuk sırasında gözünüzü yoldan ayırmazsınız. Yapılması gereken bütün dönüşleri ve öteki manevraları Yandex Navigasyon harita üzerinde size gösterir, dönüş öncesi sesli yönlendirme yapar ve seçilen varış noktasına kaç km yahut kaç dakika kaldığını ekranda gösterir.
• Havaalanı, stadyum, restoran, kafe, bar, benzin istasyonları, eczaneler ve daha bir fazlaca kurumu harita üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Hastane, eczane, benzinlik veya ATM benzer biçimde acele ihtiyaçlarınızı kategoriler kısmından arayabilir, rotanızdan çıkmadan konumunuza en yakın olanına ulaşırsınız.
• En fazlaca gittiğiniz bölgeleri “Yerlerim” sekmesine eklediğinizde her defasında adres bilgilerini yazmanıza gerek kalmaz.

Yandex Navigasyon Apk Ücretsiz İndir

Tüm cihazlarınızdan favori yerlerinize ulaşabilirsiniz.
• Sesli komut hususi durumunu kullanarak adres yazmadan rota oluşturabilirsiniz. Uygulamaya “Okey Yandex” diye seslenmeniz ve yanıt sinyali aldıktan sonrasında “Cevahir Alışveriş Merkezi’ne gidelim” demeniz yeterlidir. Navigasyon’a “Okey Yandex, sağ şeritte trafik kazası varquot; dediğinizde yol çalışmalarını, trafik kazalarını ve yol haritası üzerindeki diğer gelişimleri bildirebilir yahut ancak “Okey Yandex, Cevahir Alışveriş Merkezi” diyerek konumu harita üzerinden arattırabilirsiniz.
• İstanbul ve Ankara’da bulunan park yerlerine haritalardan ulaşabilirsiniz. Uygulamanın sol alt
• Şerit yönlendirmesi özelliği seyir halindeyken en doğru şeritte, güvenli halde ilerlemenize destek sağlar. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve Kocaeli’ndeki komplike yol ayrımı ve yollar için şerit bilgilerine haritalardan ulaşabilir, güvenilir sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.
• Park Yeri Asistanı özelliği, varış noktasına yaklaşırken size en yakın park yerlerine uğramanız için ülkü rotayı önerir. “Evet” butonuna tıkladığınızda alternatif park yerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

• Yandex Navigasyon Türkçe navigasyon hizmeti sunar.

• Yandex Navigasyon Türkiye, Rusya, Abhazya, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan ve Tacikistan’da kullanıma açıktır. Türkiye’de 81 ilde hizmet verir.
• Nöbetçi eczaneler Yandex Navigasyon’a eklendi. (İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Antalya) Hastane, eczane, benzinlik, ATM gibi acil ihtiyaçlarınızın yanında artık nöbetçi eczaneleri de kategoriler kısmından arayabilir, rotanızdan çıkmadan konumunuza en yakın olanına ulaşırsınız. Havaalanı, stadyum, restoran, kafe, bar, benzin istasyonları, eczaneler ve daha bir çok kurumu harita üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Yandex Navigasyon Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Yandex Navigasyon Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.