Yabani Ördek avı 2019 Yeni Apk 2022

Güncellendi
10 Mar 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yabani Ördek avı 2019 Yeni Apk 2022

Av ateşinizi artırın, av silahınızı alın ve sizi Wild Duck Hunting 2019 macerasına götürmemize izin verin. Av oyunlarında şimdiye kadarki en realist av deneyiminin tadını çıkarın. Wild Duck Hunt, hassas atış, süratli nişan alma ve doğru zamanda atış ile ilgilidir. Sınırlı bir müddet arasında olası olduğunca oldukca sayıda ördek vurarak bir kuş avcısı olarak becerilerinizi geliştirin. Bu mükemmel ördek atış oyununu 3D oynayarak bir ördek avı uzmanı olun.
En iyi atış oyunlarından kabul edilen ördek avı oynayarak ördek avcısı olarak atış becerilerinizi geliştirmeye çalışın. Av ateşi terfi etti, bundan dolayı av silahını kapın ve ördek avına çıkın. Ördek avı, en iyi av oyunlarından biridir. Bu en iyi ördek atış oyunu uygulamasını ücretsiz indirin ve bir kuş avcısı olarak süper av silahlarıyla olabildiğince fazlaca ördek vurmanın tadını çıkarın.
Mümkün olduğunca oldukça ördek avlayarak ve bu gerçekçi av oyununda olabildiğince çok puan alarak uzman bir kuş avcısı unvanını kazanın.

Yabani Ördek avı 2019 Apk download

Bu en realist ördek avı oyunu 3Dde dere kenarındaki ördekleri avlayın. Doğru zamanlama ve nişan alma becerilerini kullanarak sürüyü vurun ve tek bir atışla birden fazla av elde edin. Sınırlı zamanı göz önünde bulundurarak, avlanma seviyelerini tamamlamak için sınırlı cephane ile muayyen sayıda ördek avlayarak kendinize meydan okuyunuz.
Yaban Ördeği avı, verimli tabanca kontrolü ve alımlı 3D grafikler ve ses efektleri ile birinci şahıs atış oyunlarından biridir. Gerçekçi animasyonlar ve entresan oyun modlarıyla ördek avının keyfini çıkarın. Yabani ördek avının iki ilgi çekici modu vardır. Ilk olarak, bütün avlanma seviyelerini atlayarak arcade modunu bitirin ve ikinci avlanma modunu sonsuza kadar açın.

Birinci kişi 3D Çekim
Verimli Silah kontrolü
Bu avcılık oyununda, 3D Atış ortamınız var.
Güzel oyun grafikleri ve sesleri
Çarpıcı grafikler ve ses efektleri
Eğlenceli, zorlu ve bağımlılık icra eden bir oyun
Animasyonlarla reel zamanlı Ördek Avı
Oynaması basit, oyunda ustalaşması zor
Birden fazlaca harita
Çoklu Ördek Av Silahları
Bu yırtıcı ördek avı oyununu oynayarak kendinizi bir avcı ve atıcı olarak hayal ederek en yüksek puanı geçmeniz icap ettiğini her zaman aklınızda bulundurun.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Yabani Ördek avı 2019 Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Yabani Ördek avı 2019 Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.