Bu uygulamayı bildir

Tanım

UPTION Para Transferi Modlu Apk İndir 2022

100’ü aşkın farklı uyruktan kişi para göndermek için UPTION’ı kullanıyor!
Sen de onlara katıl, dünya nüfusunun ￿’ine yani 7 milyar insana para gönder. Saniyeler içinde hesabını aç sana özel IBAN’ını al.

Para transferinde sınırları aş
Gizli ücretler olmadan 176 ülkeye 7/24 para gönderebilirsin. İster hesaba, ister isme, istersen de karta gönderim yapabilirsin. Ayrıca yurt dışından ismine gelen parayı “Hesaba Al” özelliği ile hemen hesabına alabilirsin. RIA, Contact, Worldremit ve Remitly ile Türkiye’ye ismine gönderilen parayı “Hesaba Al” ile direkt hesabına alabilirsin.

Yurt içi para gönderimleri ücretsiz
Yurt içinde hesaba ve karta yapacağın tüm para gönderim işlemlerini ücretsiz olarak yap. Üstelik aşırı kullanım ücreti yok.

Dünya genelinde harcama yapmak için UPTION Kart
Uygulama içerisinden UPTION Kart’a başvurarak TL, USD veya EUR hesaplarına bağlı bir kart sahibi olabilir, tüm dünyada ister online, ister de fiziksel olarak kartını kullanabilirsin. İstediğin zaman bağlı olan hesabını değiştirerek kur farkından etkilenmezsin.

UPTION Para Transferi Apk Full download

Avrupa’da hesap aç
Türkiyede bir ilk! UPTIONnın ile artık Avrupada hesap açmak çok kolay ve ücretsiz. Eğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı isen UPTION ile Avrupa bölgesinde (SEPA bölgesinde) kullanabileceğin bir hesap açabilir ve IBAN sahibi olabilirsin. Böylece Avrupa’daki tahsilat ve ödemelerini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsin.

Yurt dışına bakiye yükle
UPTION ile yurt dışındaki cep telefonlarına bakiye yükleyebilirsin. Yurt dışı mobil yüklemeler menüsünden yükleme yapacağın telefonu numarasını girerek işlemini kolayca yapabilir, ödemeni dilediğin hesabından gerçekleştirebilirsin.

Anında ödeme al/yap
“QR ödeme/tahsilat”, “UPTION Transfer” ve “Mesajla Para İste” özellikleri ile ödemelerini ücretsiz olarak yapabilir, ücretsiz olarak ödeme alabilirsin.

Başka bankalardan UPTION IBAN’ına EFT ile
UPTION Kart ile tüm ATM’lerden
PTT ve Vakıfbank ATM’lerinden
UPT ve Aktif Bank Şubelerinden
Kendine ait bir kart ile uygulama içerisinden
UPTION hesabına para yatırabilirsin.

Bu ülkelere para transferi yapabilirsin: ABD Virjin Adaları, Abhazya – Gürcistan, Aland Adaları, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Andora, Antigua ve Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Belçika, Benin, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bolivya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Bulgaristan, Burkina Faso, Burundi, Cebelitarık, Cibuti, Çad, Çekya, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Endonezya, Estonya, Etiyopya, Fas, Fiji, Fildişi Sahili, Filipinler, Finlandiya, Fransa, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau, Guatemala, Guernsey, Guyana, Güney Kore, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hollanda, Honduras, Hong Kong, Hırvatistan, Irak, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kolombiya, Komorlar, Kosova, Kosta Rika, Kuveyt, Kıbrıs, Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti, Letonya, Liberya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makedonya, Malavi, Malezya, Mali, Malta, Man Adası, Mauritius, Meksika, Mısır, Moldova, Monako, Moritanya, Mozambik, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Özbekistan, Pakistan, Panama, Peru, Polonya, Portekiz, Porto Riko, Romanya, Ruanda, Rusya, Samoa, San Marino, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Somali, Sri Lanka, Sudan, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Togo, Tonga, Trinidad ve Tobago, Tunus, Türkiye, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay, Ürdün, Vatikan, Vietnam, Yemen, Yunanistan, Zambiya ve daha fazlası

İşbirliği ortaklarımız:

RIA, Contact, Worldremit, Remitly, VISA, Mastercard, Inpay, Small World, International Bank of Azerbaijan, Monex, Tranglo, Transfer Galaxy, Terrapay, Al Ansari Exchange, Banka Kombetare Tregtare, Transfast, Alawneh Exchange, Musharbash Exchange, Agro Bank.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

UPTION Para Transferi Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK UPTION Para Transferi Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.