Ücretsiz Yaşa ya da öl hayatta kalma Apk Indir 2022

Güncellendi
2 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Yaşa ya da öl hayatta kalma Apk Indir 2022

Direnişçi, ölmemiş olmana sevindik! Kıyamet tam da en beklemediğimiz anda geldi direnişçi, geriye kalan tek şey güç bela kurtardığımız hayatlarımız… Virüs salgını neredeyse tüm insanlığı yok etti, peşinde bıraktığı tek şey direnişçilerin zombilere karşı savaşım etmiş olduğu bu ölü topraklar. Biyolojik tabanca milyarlarca insanı öldürürken kalanları da ölü zombilere dönüştürdü. Ama tek direnişçi sen değilsin! Ölüme karşı mücadele eden başkaları da var. Bu felaketin ortasında sana yardım edemeyecek kadar oldukça işimiz var ama ölü topraklarda hayatta kalman için ihtiyaç duyulan en mühim bilgiyi sana vereceğiz. Hayatta kalma mücadelen acımasız olacak. Hayatta kal, keşfet ve kıyamet sonrasındaki hayatta kalma hikayeni tüm direnişçilerle paylaş! Şu ölüm kalım protokolünü al, ümit ederim kıyametten sağ çıkarsın!
Hayatta kalma protokolü:
– Kıyamette tüm direnişçiler yalnızca kendilerine güvenmelidir! İnşa etmede, üretim yapmada, kalkan ve tabanca kullanmada ve zombileri öldürmede kendinizi geliştirin. Kıyametten arda kalan ölü topraklarda zombileri atlatıp hayatta kaldığınız her gün sizi daha zeki yapar, zombileri geride bıraktığınız her metre sizi daha hızlı yapar, ezip parçaladığınız her kafa sizi daha kuvvetli yapar direnişçiler. Gelişin, üretim yapın, inşa edin, keşfedin, kaynak toplayın ve hayatta kalmayı öğrenip yaşam mücadelesi verin! Bu zombilerin arasında hayatta kalmak istiyorsanız kendinizi geliştirin!
– En iyi direnişçiler bile gereksinim duydukları silahlar olmazsa kıyamet zombileri tarafınca kıstırıldıklarında hayatta kalamazlar. Kendini her geliştirdiğinde yeni silahlar ve kalkanlar üretmek için gereken tasavvur kağıtlarının kilidini açarsın. Hayatta kalmak için sana en müsait yöntemi keşfet: Zombileri yumruklamak, kesmek, deşmek, ezmek, vurmak, yakmak veya havaya uçurmak! Zaten yarı ölü olan zombileri tamamen öldür ve hayatta kal. Bu acımasız kıyametten sağ çıkmak için üretim yapmak ve inşa etmek en temel kaynaklardır!
– Direnişçi, silahını ne kadar iyi kullanırsan kullan veya zırhın ne kadar sert olursa olsun kıyametten sağ çıkmak için dinlenmen gerekir. Ölü kıyamet toprakları hayatta kalmak için fazlaca zor bir yer, bu nedenle zombilere direnmek için kendi sığınağını inşa etmeye başla! Duvar inşa etmek ve yükseltmek, tuzaklar kurmak, açılmayan kilitler üretmek seni ölü zombilerden koruyacak şeylerdir. Kıyamette seni zombilerden koruyacak sığınağını inşa etmeye başla. Gündüzleri ölü topraklarda hayatta kalırken geceleri rahat yatağında hayatta kal.
– Sığınağını inşa etmek ve silahlarını yahut zırhlarını üretmek için kaynaklara ihtiyacın olacak.

Yaşa ya da öl: hayatta kalma Apk Full download

Zombilere karşı hayatta kalmak için tüm kaynaklar değerli! İnşa etmek, üretim ve yükseltme yapmak için bu kaynaklara ihtiyacın olacak. Zombiler, sığınağını yerle bir edip nefes alan bir direnişçiyi daha ölü bir zombiye dönüştürmeye çalışacak. Zaman yitirme direnişçi, ölü toprakları keşfet ve yağmala! Hayatta kal!
– Dikkatli ol! Dünya artık tehlikeli zombilerle dolu ölü ve acımasız topraklardan ibaret. Zombiler zekalarını kaybetmiş olabilir ama güçleri, hızları ve gaddarlıkları artık daha fazla. Onlar hayatta kalma mücadeleni sona erdirmeye çalıştıkça kendini geliştirmeli ve hayatta kalmak için savaşmalısın. Silahlarını ve zırhını yükselt, en iyi ekipmanlarını üret ve kıyametin göbeğinde bulgu meydana getirmeye ve savaşmaya hazırlan, direnişçi.
– Kıyametin gelmesini bekleyen bir sürü insan maalesef zombiye dönüştü. Ama geriye, keşfedeceğimiz ve benzersiz kaynaklar toplayabileceğimiz ölü toprakları bize bıraktılar. Hayatta kal ve terk edilmiş laboratuvarları, askeri üsleri ve depoları ara. Diğer direnişçiler senden atik davranıp keşfetmeden ilkin bu mekanları sen keşfet. Senden süratli davranırlarsa sığınaklarını bulup soyarak malzemelerini çalabilirsin… Sığınağın kapısını kırarak gir, gerisini zombiler halledecektir.

FB: www.Facebook.Com/LiveorDiesurvival

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Yaşa ya da öl hayatta kalma Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Yaşa ya da öl hayatta kalma Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.