Ücretsiz TRT Bil Bakalım Apk Indir 2022

Güncellendi
29 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz TRT Bil Bakalım Apk Indir 2022

Bilgi, eğlence ve rekabet bir arada! Üstelik reklamsız ve parasız!

Hayatın her alanına dair eğlence dolu, öğretici içerikler seninle!

Bu yarışmayı hem ailenle aynı zamanda arkadaşlarınla oynayabileceğin benzer biçimde Türkiye’den ve dünyanın değişik yerlerinden de rakipler bulabilirsin. Istersen de tek başına mücadele edersin.

Göreceğin binlerce değişik soru ile yeni ilgi alanları kazanabilir, duymadığın birçok kelime öğrenebilir ve genel kültürünü geliştirebilirsin.

Her gün yepyeni, hızlı, kısa ve bolca keyifli etkinliklerin yanı sıra, devamlı yenilenen bolca sorulu ve detaylı kategoriler burada!

Unvanlardan en güçlü olanlarını kap! Kim, hangi alanda ne kadar bilgili, ne kadar kültürlü unvanlarla belli oluyor. Usta, şampiyon, araştırmacı, aydın, entelektüel, haritacı, tarihçi, okur, sanatçı şeklinde onlarca unvandan en havalı olanını kap. Yapman ihtiyaç duyulan tek şey; sorulara doğru cevap vermek!

Sıralamada adını duyur! Bu bir bilgi, zeka ve genel kültür yarışması! Fakat elbet rekabet ve sıralama var! Türkiye’den ve dünyadan rakiplerini geride bırak, sıralamada en yukarılara adını yazdır.

Karakterini seç ve özelleştir! Hangi mevzulara ilgin var ise o alanlarda kazandığın yeni eşyalarla karakterini güçlendir ve hususi yap. İster bir kâşif talep eder bir fanatik istersen de bir Osmanlı vakanüvisti!

Daha oldukça bil, en güzel çerçeveyi kap! Tüm Türkiye’den karşına çıkacak rakiplerine güzel çerçeveler ile hava at; altın, gümüş ve bronz çerçevelerinden birini kap, ne kadar oldukca bildiğini herkese göster, eğlenceni rekabet hissi ile katla!

Reklamsız ve parasız! Bu keyifli ve yararlı yarışmanın hiçbir aşamasında reklam veya ödeme ile karşılaşmayacaksınız.

TRT Bil Bakalım Apk Full download

Üstelik aklınıza gelebilecek her alanda bir etkinlik karşınıza çıkabilir. Matematikten uzaya Türkçeden Osmanlı padişahlarına kadar her alanda!

Jokerler, günlük ödüller, can ve altınlar ile bir malumat ve genel kültür yarışmasının olabilecek en eğlenceli halini sunuyoruz. Bolca altın biriktir, jokerleri al; zorlandığın yerde kullan!

Zamana karşı mücadele et! Bu yarışmada ancak rakiplerinle değil, zamanla da rekabet halindesin. En yüksek hızda soruları cevaplamalısın.

Her gün artan sual havuzu! Biz hazırız ve iddialıyız. Senin için eğlence ve bilgiyi dinamik olarak yenileyeceğiz! Hiç duymadığın mevzularda yeni şeyler öğren, kelime dağarcığını zenginleştir! Bitmez tükenmez soru havuzu ile asla yorulma!

TRT Bil Bakalım Neden Faydalı?
Yabancı dil için TRT Bil Bakalım! Dil öğrenmenin de en eğlenceli, en eğlenceli hali burada. Kitaplardan farklı olarak canlı, heyecanlı ve eğlence dolu! İngilizceden Arapçaya, Almancadan İspanyolcaya kadar pek oldukça farklı dile dair laf öbekleri, kelimeler, kalıplar, çeviri soruları sizlerle! TRT Bil Bakalım eğlencenin yanı sıra YDS, IELTS, TOEFL ve YÖKDİL gibi sınavlara çalışmanın da en eğlenceli en dinamik yeri!

Çocuklar ve gençler için TRT Bil Bakalım! Okul derslerine, tahsile yardımcı eğlence! Matematik, dört işlem, fen bilimleri gibi sayısal kategorilerin yanında, edebiyat, felsefe ve sanat benzer biçimde sözel kategoriler seni bekliyor! Eğitime, okula ve derslere eğlenceli takviye! TYT, TEOG, KPSS gibi sınavlara dair detayları hatırlamanın en eğlenceli yeri!

Bilmediğin zamanı kişilikler, haberinin olmadığı sanat dalları, keşfedilmeyi bekleyen, kıyıda köşede kalmış coğrafi bilgiler, spora ve spor tarihine dair hiç duymadığın gerçekler, zeka dolu matematik soruları… Ve daha sayamadığımız birçok alan keşfetmen için seni bekliyor…

Çengel bulmacaların, kalabalık biçimde oynanan zeka oyunlarının, kelime bilmecelerinin, Türkçe dil oyunlarının, keyfini yine yaşayabilmeniz için özel odayı kullanabilir ve ailece eğlenebilirsiniz. Üstelik her yerde, her ortamda!

Birbirinden keyifli, malumat dolu içerikler paylaştığımız sosyal medya sayfalarımızı incelemeyi unutma, hepinizi bekliyoruz!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz TRT Bil Bakalım Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz TRT Bil Bakalım Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.