Ücretsiz Tiny Puzzle – Eğitici Oyunlar Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Tiny Puzzle – Eğitici Oyunlar Apk Indir 2022

Becerilerini öğrenmelerine ve geliştirmelerine destek olacak çocuklar ve anne babalar için eğlenceli ücretsiz oyunlar

Küçük Yapboz 2 ila 5 yaş arası minik çocuklar için eğitici ve eğlenceli oyunların bir takım. Bu parasız oyunlar, çocuklarınızın konsorsiyum, dokunsal ve iyi motor beceriler geliştirmelerine destek olacak.

Hayvanların adlarını, evin bölümlerini, kıyafetleri, nesneleri, renkleri, ulaşım araçlarını ve fazlaca daha fazlasını eğlence ve oyun yöntemiyle nasıl öğrendiğini görün.

Tüm etkinlikler, bilgiyi sağlıklı ve keyifli bir şekilde öğrenmenizi ve belirlemenizi sağlayacak pedagojik teknikleri kullanan öğrenim profesyonelleriyle müşterek geliştirilmiştir.

Kutlamalar, çocuğunuzu her zaman cesaretlendirecek ve ödüllendirecek, eğlenirken kelime, hafıza, dernek ve bilişsel becerilerini geliştirmeye devam etmesi için onu motive edecektir. Eğitici oyun, oyunu tekrarlamak ve öğrenmek için animasyonlar, sesler ve etkileşime sahiptir.

ÖZELLİKLERİ:
Tamamen ÜCRETSİZ! Engellenen içerik yok.
16 OYUN MODLARI
Çok dilli

Senaryoyu Tamamla: Bu modda, çocuklar senaryoyu noksan öğeleri gölgeli alanın içine yerleştirmek zorunda kalacaklar. Gömerek, birbirlerinin adını duyacak ve yeni kelimeler öğrenebilecekler. Çok sayıda senaryo vasıtasıyla motorlarını, yaratıcılıklarını ve ortak yeteneklerini kontrol edecekler. 2 ila 3 yaş arası çocuklar için bir oyun olarak ülkü bir aktivitedir. Çocuklar için hayvan yapbozları, giyinme aşamaları, farklı kıyafet türleri ve fazlaca daha fazlasını bulacaksınız.

Yaratıcılık oyunları: Bu, şekillerin, renklerin, ilişkilerin ve daha pek çoğunun tanınmasını geliştirmek için tasarlanmış bir takım slogandır. Her seviyede oynama ve öğrenme sloganı ile sunulacak. 3 ila 4 yaş arası çocuklar için bir oyun olarak ülkü bir aktivitedir.

Eğitim pili: Üç oyun modu ile eğlenceli bir pil. Serbest Stil: Çocuğunuz bir rock yıldızı haline gelsin. Komik sayma: Eğlenceli bir biçimde anlatmayı öğrenin. Işıkları takip et: bellek ve koordinasyon için fazlaca iyi bir egzersiz. Ayrıca komik hayvan seslerini ve farklı şarkıları da dinleyebilirsiniz.

Tiny Puzzle – Eğitici Oyunlar Apk Full download

Ayrıca hafıza ve konsantrasyona meydan okumak için üç güçlük seviyesi var.

Boyama kitabı: Bir kağıdın varmış benzer biçimde gülünç görüntüleri renklendirin. Çizimlerinizde çıkartmaların tadını çıkartın.

Balon Partisi: Balonları patlatarak rakamları öğrenebilirsiniz.

Alfabe Çorbası: Harfleri nasıl öğrendiklerini ve çorbadaki harfleri iyi mi tanıdıklarını görün.

Kelime Sandıkları: Bu oyunla çocuklar harflerin sesini öğrenecek ve her harfi değişik kelimelerle ilişkilendireceklerdir.

TINY PUZZLE ÇOCUKLARINIZI NASIL YARARLIYOR?
Dinleme, ezberleme ve konsantre olma becerilerini arttırın.
Çocukların hayal enerjisini ve yaratıcılığını besleyin.
Çocukların entelektüel, motor, duyusal, işitsel ve konferans gelişimini teşvik eder.
Küçükleri akranlarıyla daha iyi ilişkilendirebilmek için sosyalleşmeyi arttırır.

FONKSİYON DETAYI:
– Çocuklar için kolay, sezgisel ve müsait bir arayüz.
– Özellikle onlar için tasarlanmış değişik senaryolar.
– Yüksek kaliteli renkli grafikler.
– İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Arapça, Almanca, Lehçe, Endonezyaca, İtalyanca, Türkçe ve Rusça dillerinde oldukça dilli.
– Melodiler ve yumuşak arka plan sesleri.
– Komik animasyonlar.
– Ve son ama en az değil: Tüm oyunlar tamamen ücretsizdir.

Tiny Tiny Puzzleı beğendiniz mi?
Yorumunuzu google playe bırakmak için lütfen birkaç dakikanızı ayırın. Bu sayede BEDAVA oyunlar oluşturup geliştirmemize ve devam etmemize yardımcı olacaksınız.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Tiny Puzzle - Eğitici Oyunlar Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.