Ücretsiz The Walking Dead Survivors Apk Indir 2022

Güncellendi
10 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz The Walking Dead Survivors Apk Indir 2022

Hem yaşayanlara hem de ölülere karşı hayatta kalmak için şehrinizin savunmasını yükseltin ve geliştirin. The Walking Dead dünyasını keşfedin ve hafızalara kazınmış Negan, Rick ve bunun şeklinde oldukca daha fazla çizgi roman karakterlerini toplayın.

The Walking Deadin zorlu dünyasında hayatta kalmak için savaşın. Burada, dünyanın her yerinden öteki oyuncularla karşılaşacağınız için vereceğiniz her karar önemlidir. Hakimiyet için mi savaşacaksınız yoksa iş donanması yapmış olup ittifaklar mı kuracaksınız? Seçim sizin.

Oyun Özellikleri:

Resmi Oyun – The Walking Dead Survivors, Skybound Entertainmentın The Walking Dead çizgi roman serisine dayanan resmi lisanslı bir oyundur. The Walking Dead: Survivors dünyasında Rick, Michonne, Negan, Glenn ve bunun benzer biçimde fazlaca daha çok hafızalara kazınmış karakterleri toplayacaksınız.

Strateji – The Walking Dead: Survivorsta her karar önemlidir ve tereddüt edecek vakit yoktur. Savunmanızı geliştirip ittifaklar oluşturmaya mı odaklanacaksınız, yoksa ordunuzu büyütecek, risk alacak ve bölgeyi zorla mı fethedeceksiniz?

Kule Savunması – Yerleşiminiz devamlı hücum eden aylakların tehdidi altında ve onları savuşturmak size kalmış. Aylakları uzak tutmak için savunmanızı güçlendirip engeller yerleştirerek, binalar inşa ederek, yeni Kurtulanları toplayıp onların hususi becerilerini kullanarak zafere giden stratejinizi oluşturun.

The Walking Dead: Survivors Apk Ücretsiz İndir

The Walking Dead: Survivors dünyasında dünyanın her yerinden diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı seçmek size kalmış. Kime güvendiğinize dikkat edin! Bölgenizi genişletmek ve Negana karşı savaşa hazırlanmak için Klanlar oluşturun ve bölge genelinde çeşitli klan binaları inşa edin!

Keşif – The Walking Dead: Survivors, sizlere keşfedilecek tonlarca önemli yer, karakter, öğe ve kaynak içeren geniş bir bölge haritası sunuyor. Çevrenizi tanımak, hayatta kalmanızda büyük rol oynayacaktır. Haritadaki önemli binaların yerini keşfedin ve kontrolleri için diğer klanlarla rekabet edin.

Facebook Sayfamız: https://www.Facebook.Com/TheWalkingDeadSurvivorsFanpage

E-posta ile Bize Ulaşın:
twdsupport@elex.Com

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz The Walking Dead Survivors Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz The Walking Dead Survivors Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.