Ücretsiz The Gunner Apk Indir 2022

Güncellendi
12 Eki 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz The Gunner Apk Indir 2022

Quot;Topçuquot; – çöp adamlarla alakalı heyecan verici bir 2D nişancı oyunu. Hiç kimsenin geri adım atmaya zorlanamayacağı bir çöp erkek savaşında ustalaşmış bir atıcı oyunu olun.

Bay olmanın bütün avantajlarını keşfedin ve deneyimleyin. Bu heyecan verici 2d atış oyununda tabanca. Silah cephaneliği, herhangi bir silah ustasının gereksinimlerini karşılayacaktır. Bu, tek yapmanız ihtiyaç duyulan düşmanınızla yüzleşmek ve tetiği çekmek olan iki kişilik bir oyundur! Unutmayın, doğru zaman, herhangi bir çöp erkek atış oyununda başarılı bir atıcı olmanın anahtarıdır. Yok edilen rakipler için altınları alın. Cephaneliğinizi büyütmek için onları harcayın ve meşhur tabanca ustalarının skor tablolarına adınızı yazın!

Bağımlılık icra eden silah oyunları internetsiz oyunlarından birini oynarken rakiplerinizi mermilerle koruyun. Bu bağımlılık yapan erkek vurma oyununu dilediğiniz zaman, arzu ettiğiniz yerde oynayabilirsiniz.Dövüş başlamadan önce atıcısını yetenekli bir çöp adam yapın. Bu iki benlik oyunun sunduğu sıradışı nişan alma sistemi sizi etkisi altında bırakacak. Bir kere kişisel mr. Tabanca test atışını yaptı, yine nişan almak zor olacak şu sebeple silahın geri tepmesi çöp adamınıza tesir edecek.

The Gunner Apk Full

Becerikli silah ustanız için oyunun bütün avantajlarını kullanarak unutulmaz bir çöp erkek savaşına hazır olun! Direk atış deneyiminizi unutulmaz kılmak için silah oyunun internetsiz tüm avantajlarını kullanın!

Bu çöp adam oyunları oyununda bulunan çok muhtelif cephanelik kaynaklarını keşfedin. Çöp adam nişancınızı yenilmez kılmak için altınları toplayın. Bir tabanca, bir makineli tüfek, bir pompalı tüfek, bir keskin nişancı tüfeği ve hatta bir mini tüfek satın alabilirsiniz! Her tabanca geliştirilebilir. Ayrıca karakterinizi mermilerden korumak için kask ve vücut zırhı mevcuttur. Hala ehil değil? Bu çöp erkek oyununda, atıcılık için birçok görünümden birini seçerek çöp adamın görünümünü tamamen değiştirme fırsatına sahipsiniz.

Basit grafik stili ve bağımlılık yaratan oyun, atıcı oyun deneyiminizi hafif ve bununla birlikte son derece heyecanlı hale getirir. Dahası, bu çöp erkek atıcılık oyununun heyecanını nişancı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Iki benlik bir oyun olduğundan bu oyunda aynı ekranda iki oyuncu modu seçilebilmektedir.

2D atış oyunları oynamak, “atıcı” ruhunu tatmin etmek isteyenler için popüler bir aktivite haline geldi. Gerçeklerden reel bir kaçış! Çöp Adam atıcılık alanlarında geçirilen uykusuz gecelere hazır olun. Senin bay bütün seviyeleri geçene, tüm ateş cephaneliğini kontrol edene ve o çöp adam vurma oyununun tüm rakiplerini yenene kadar tabanca durmayacak.

Basit ama heyecan ve serüven dolu çöp adam oyunlarını yeğleyen bir nişancıysanız, yeni ücretsiz oyun “Topçu”ı şimdi indirmekten çekinmeyin! Hiç şüphe yok ki, bu 2d silah oyunları internetsiz günlük adrenalin dozunuz olacak! Yetenekli bir atıcı olmak için ateş etmelisin!

Bu erkek vurma oyununu geliştirmek ve iyileştirmek için etken emek harcamalar devam ediyor. Lütfen yorumlara yazın, nişancı oyunumuz quot;Topçuquot; ın sonraki güncellemelerinde ne görmek istersiniz!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz The Gunner Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz The Gunner Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.