Ücretsiz TapTower – Idle Bina Oyun Apk Indir 2022

Güncellendi
16 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz TapTower – Idle Bina Oyun Apk Indir 2022

En yüksek kule inşa etmek ve bu en iyi boşta tycoon oyunu mümkün olduğunca oldukça para kazanmak. İnşaat ve geliştirme sever misin? Karlı bina işinizi büyütmek için zaman. Nakit tedvir etmek ve inşaat tycoon kule artıracak her dokunun ve kararlar. Kule gibi iyi mi görüneceğini bilmek ve ancak.
Bu boşta oluşturucu oyunu gibi sıradan bir inşaat sitesi çok şeyler yönetecek.
Parçaları kuleyi inşa etmek için satın almak için ne karar verin.
– Nakit dağıtmak ve malzeme yapımında kullanılacağını seçin.
– Gerçek kapitalist bir işletme için meydan okumayı kabul eder. Şehrin kule en iyi bina!

Kesinlikle mükemmel bir şey inşa edebilirsiniz, bundan dolayı burada bu boş inşaat ve işletme oyunu zevk olacaktır. Diğer kent oluşturucu oyunlar benzer biçimde değil. Binalar yada kısıtlamaları daha sıkı formları vardır. Kule her katta kendi tasarım olabilir.

TapTower – Idle Bina Oyun Apk Full download

Geniş kapsamlı bir inşaat kralı olarak yetenek göstermek!

Kule bayağı insanlar için değil ancak. Ejderhalar veya süper kahramanların bile burada yaşamak isterim. Binanın katı bir çerçeve olmadan çalışmak anlamına gelir. Yüksek kattan oluşan kule duvarlarında iyi mi göründüğünü boş tıkırtı oyun göründüğü kadar basit kendi tasarımınızı oluşturma: tek bir dokunuşla yapı malzemeleri bir parça al, bak. Özel X-ray modu bu mevzuda size destek olacaktır: şu anda gerek yok her şey saklayamazsın. Katlı bina tamamlandıktan sonra, sakinleri tarafından iskan bulunduğunu görmek ve çalışmak boşuna olmadığını hissediyorum. Sadece bir ustabaşı olmak çok güzel ama hepsi boş inşaat devi, değil mi? Yeni şaşırtıcı zeminler tertipli olarak, sonsuza kadar boşta inşa dönemi tadını çıkarabilirsiniz güncellemeleri yapıyoruz ve en iyisi. Çeşitli geliştirmeler daha süratli oluşturmak ve tıklatın etkisini artırmaya yardımcı olacaktır.

Sıradan bir dünya inşa edilemez ve onları popüler kültüre referanslar keşfetmek binaları kurmak. İnanılmaz bir iş kurmak! Oluşturma işlemi yaşayın, harika bir yapı ve bu yapı boşta oyunda en varlıklı Kralı olmak.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz TapTower - Idle Bina Oyun Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz TapTower - Idle Bina Oyun Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.