Ücretsiz Tanks A Lot! Tank Savaşı Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Tanks A Lot! Tank Savaşı Apk Indir 2022

Diğerlerine karşı rekabete dayalı çok oyunculu oyun aksiyonunda, bu destansı harp ve kuvvetli tank oyunları dünyasına girin. Tank oyunlarında hasım harp araçlarını yenin ve Battle Royale modunda hayatta kalan son kişi olun.”Tanks A Lot!” askeri oyunlar serisinden şimşek hızında savaşta dikkatli strateji gerektiren büyüleyici tanka sahip olduğunuz derin bir deneyimdir.
Şimdi en iyi tank harp oyunlarından birini indirin, kuvvetlerinizi oluşturun, topçuları toplayın ve destansı bir muharebeye başlayın. Askeri oyun yıldızınızın yükselme zamanı!

3×3 SAVAŞLARDA GRUP OYUNU MÜCADELESİ
Çılgın tankınız bu öngörülemeyen çok oyunculu PvP oyununda savaşmaya hazır! Çelikten yapılmış harp makinenizi komuta edin ve diğerleri sizi tank savaş oyunundan atma şansı bulamadan tank cenk oyununda bölgeyi fethedin.

KENDİ PVP TANKINIZI OLUŞTURUN
Ekipman seçin ve tanka nasıl hakim olacağınızı bildiğinizden inanın. Bu topçu oyunu size tank topları ve kalibreler arasındaki farkı iyi mi anlayacağınızı çoklu oyunlar yardımıyla öğretecek.

ARKADAŞLARLA GRUP OYUNLARI OLUŞTURUN
Ne tür bir çok oyunculu oyunda savaşacak iyi bir düşmanı yoktur ki? Dostunuz taarruz için size katılabilirse daha da iyi! Müthiş tanklarınızı hazırlayın ve rekabete dayalı oldukca oyunculu oyunlar esnasında patronun kim bulunduğunu imlemek için bu PvP nişancı oyununu kullanın. Bu tank harp oyunu çevrimiçi oyunlardan en gerçeği!

YENİ AKSİYON DÖVÜŞ OYUNU YÜKSELTMELERİN KİLİDİNİ AÇ
Tank oldukca oyunculu oyununda ilerledikçe, yükseltme şansınız olur. Yeni bir havalı top yada daha gelişmiş bir üs seçin. Sıkı çalışın ve atış oyunlarının bu tanklar dünyasındaki en yüksek ligte savaşmaya yetecek kadar online savaş oyunu teçhizatı elde edin.

Tanks A Lot! Tank Savaşı Apk Full indir

Tanka binerek baskınınızı karlı tepelerden güneşli bir çöle sürükleyin ve rekabete dayalı oldukca oyunculu oyun silahlarıyla reel zamanlı 3D savaşın keyfini çıkarın. Kendinizin ve tankınızın ank savaşlarında hayatta kalması için savaşın.

ÇEVRİMİÇİ OYUNLARDA EN İYİ OYUNCU OLUN!
Tank atış oyunlarından eski güzel bir takım savaşını mı kaçırdınız? Artık değil! Gerçek zamanlı oldukca oyun “Tanks A Lot!” sizi şaşırtacak. Askeri oyun olduğundan tank problemlerinden veya mermi şoku şeklinde yaralanmalardan kaçının ve rekabete dayalı oldukca oyunculu oyunlarda bu harika 3. Kişi nişancının oldukca oyunculu kahramanı olun!

Hızlı tempolu fazlaca oyunculu oyunda. 3×3 PvP aksiyonunda arenaya hükmedin. Farklı taktikler kontrol edin ve kazanın. Atış oyunları tabanca oyunları severler tank seçin ve savaşa katılın!

Tanks A Lot! Dört İnanılmaz derecede dinamik ve keyifli çoklu oyun modu ihtiva eder:
Klasik, tank savaşları oyununda adrenalin dolu bir Ölüm Maçında yolunuza devam edin
Aksiyon dövüş oyunu severler için Brawlda kaynaklar için harp
Online cenk oyunu Battle Royalede ayakta kalan son şahıs olun
️ Tank-O-Ballda futbol oynayın, sadece çok oyunculu tanklarla!

Savaş oyunları online sürümünde daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Sorun değil!
Makineli tüfekler, toplar, napalm, şok tabancaları, raylı tüfekler, plazma topları ve oldukca daha fazlası var. Oyun karakterinize en müsait 3×3 silahları seçin!

Atıcılık oyunlarından ve tanka hükmettiğiniz dünyasının en iyilerini topladık. Askeri oyun olduğu için yakın ve şahsi olmayı sevenler için aksiyon dövüş oyunu pompalı tüfekleri, teknoloji meraklıları için lazerler ve uzun mesafeli suikastçılar için pvp keskin nişancı kuleleri var.

Tanklarınızı özelleştirin ve çevrimiçi oyunlarla harp alanına hükmedin! Şimdi Ücretsiz Oyna!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Tanks A Lot! Tank Savaşı Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Tanks A Lot! Tank Savaşı Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.