Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Swarm Apk Indir 2022

Swarm gittiğin mekanların kaydını tutmana yardımcı olmanın en iyi yoludur. Şehir merkezindeki yeni bir cafeden, Tokyodaki inanılmaz lezzetli ramen restoranına kadar, tekrar asla quot;o mekanın ismi neydi?Quot; sorusunu sormayacaksın. Yaşadığın yerde takılmayı yahut dünyayı gezmeyi sevebilirsin, Swarm ile gittiğin her yeri hatırlayabilmek için check-in yap.

• Bu lifeloggingin kolaylaştırılmış halidir. Her check-in yapışında şahsi haritana bir iğne ekleyeceğiz, bu sayede ziyaret ettiğin mekanları görebileceksin. Gelecekte kendine destek olmak için check-inlerine fotoğraf yada bir not ekle, hatıraların daha da güzelleşsin.

• Hint Restoranı? Tamam. Karaoke bar? Tamam. Henüz bir Sanat Müzesi görmedin mi? Şimdi yeni bir bölgelere gitme şansın var! Daha fazlasını keşfet ve değişik türlerdeki mekanları topla, geçmişini takip edebilir ve geçmişini hatırlayabilirsin.

Swarm Apk Ücretsiz İndir

• Spor salonunda arka arkaya 10. Haftan, Kanadaya ilk gidişin yahut en iyi arkadaşınla 25. Kez dondurma alman olabilir, daha fazla check-in yaptıkça, alışkanlıkların ve keşiflerini takip ettikçe sana daha çok destek olacak sezgiler kazanacaksın.

• Arkadaşlarınla buluş. Check-in yaparak konumunu paylaş ve yakınındaki arkadaşlarını gör. Tesadüfi check-inler dışarıda ve yakında olduğunda arkadaşlarını bulmana yardımcı olabilir.

• Yakınında arkadaşların yok mu? Sorun değil! Bu, sadece kendi yaşadıklarını kaydetmek ve hatırlamak için değil, aynı zamanda senden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar arkadaşlarının maceralarını da takip edebilmek için harika bir tatbik.

• Yaşadığın maceraları kaydet, bu sayede geçmişindeki sorular azalırken hatırlanacak güzel şeyler artacaktır.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Swarm Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Swarm Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.