Ücretsiz Superhero Stickman Battle RPG Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Superhero Stickman Battle RPG Apk Indir 2022

Süper Kahraman Çöp Adam olarak oynayın ve karanlık canavarlara karşı savaşın ve dünyaları koruyun! Bir Çöp Adam Kahramanı olarak yaklaşan bütün kötülük dalgalarını yenebilecek misin?

Süper kahraman Hasta Adam sana en sevdiğin şeyleri tek bir oyunda verir – vur ve koş ölüm kalım otomatik ateş oyunu ve çöp adam okçu kahramanı! Müthiş beceriler biriktirin ve hayatınız için savaşın ve bir kez öldükten sonra tek yolun her şeye yeniden adım atmak olduğunu ihmal etmeyin!

Önümüzde birçok sihirli dünya ve zorluk var. Kötü canavarlarla dolu dünyalarda Stick Heroya rehberlik edin. Hayatta kalmanıza destek olacak ekipman ve becerilerinizi toplayın ve yükseltin. Daha iyi oynarsan daha iyi ekipman alırsın. Büyülerinizi en güçlü hale getirin!

Ana Özellikler:
İnanılmaz değnek süper kahraman ana karakteri
Epik patron dövüşleri
ARPG Oyunu
Roguelike atıcı
Birden fazla güzel dünyayı ve mücadeleyi keşfedin
Vur ve koş oyunu – Yerinde dururken düşman saldırılarından kaçın, hareket edin ve otomatik ateş edin
Tüm dünyalarda hayatta kalabilmek ve düşmanlarla karşılaşmak için becerilerinizi geliştirmek için düzen atlayın ve güçlü ekipmanları donatın.
Çevrimdışı oyun

Süper Kahraman Çöp Adam Özellikleri:
Canavar sürülerinden destansı Büyük Patronlara
Oyun tarzınıza müsait becerileri seçin ve kullanın
Hızlı ol! Koş, kaçın ve ateş et!
Yenilmez silahlar, Sınırsız yükseltme
Farklı bölümlerde sonsuz serüven.

Çöp Adam dövüşleri ve çöp adam kahramanları dahil çöp adam oyunlarının hayranı mısınız? Bu oyun tam size bakılırsa. Oynaması harbiden çok kolay – düşmanları vurun ve patronlarla savaşın.

Superhero Stickman: Battle RPG Apk Full download

Hayatta kalmak için koş! En iyi süper kahraman oyunlarından birinde en sevdiğiniz kahramanı bulun – apiderman, karanlık patron, okçu, örümcek, büyücü, avcı veya hasta kahraman. Her zaman hayalini kurduğun bir efsaneleşmiş ol. Amerikada ve bütün dünyada en meşhur kaptan ol. Fatasy dünyaları gerçekleştiren düşmanları alt edin.

Süper Kahraman Çöp Adam, her macera arayan için her türlü macerayı sunar. Birçok fantezi dünyasının parçası olun. En yeni atış oyunlarından birini oynamaya hazır mısınız? ‍️

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Superhero Stickman Battle RPG Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Superhero Stickman Battle RPG Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.