Ücretsiz Sokak Röportajı Simülasyonu Apk Indir 2022

Güncellendi
16 Oca 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Sokak Röportajı Simülasyonu Apk Indir 2022

Sokak Röportajı Simülasyonu, 3 farklı oyun modu ile toplam 9 farklı karakteri canlandırarak seçimlerinle röportaja istikamet verdiğin bir oyundur. Barış, Müslüm Amca ve Emine rolleri ile spikere ülke gündemi ile ilgili röportaj ver, yoldan geçen ve röportaja katılan insanlara yanıt ver ve değişik sonlardan birine doğru ilerle. Ahmet, Cemre ve Mahmut karakterleri ile genel kültür sorularına, onlarmışsın benzer biçimde davranarak yanıt ver. Enes, Cengiz ve Muhsin karakterleri ile spiker olarak röportaja gir, istediğine söz hakkı ver, seçimlerinle röportajı yönet. Seni her sonda farklı bir sinematik bekliyor olacak. Müziklerle seni modda tutacak, seslendirmeler ile eğlendirecek.

Barış 20 yaşında, üniversite talebesi. Orta gelirli bir ailenin evladı. Ülkenin gidişatı hakkındaki objektif yorum yapabiliyor. Entel, bilgi birikimi fazla. Daha iyisini istemenin gayet naturel olduğunu ve gelişime öncülük ettiğini düşünüyor.
Müslüm Amca 60larında, emekli işgören. Birkaç dönüm toprağı var. Maddi geliri iyi. Geçmişle günümüzü kıyaslarken objektif düşünemiyor, yanlış sonuçlara varıyor. Neyin lüks olup olmadığına hakim değil. Haline şükrettiği için muhafazakar takılıyor.
Emine 30larında, Almanyada yaşıyor. Orada quot;Emmaquot; deniyor. Hayat standartları devasa yükseklikte, istediği çoğu şeye haiz olabiliyor.

Sokak Röportajı Simülasyonu Apk Ücretsiz İndir

Kimseye bu yaşamı öneri etmiyor, sıla hasreti ile yanıp tutuşuyor.

Ahmet 19 yaşında, tanrı bilim bölümüne hazırlanıyor. Tarihle ilgileniyor ama sıklıkla kendi zamanı ile. Dinine bağlı, o kadar da sayısal becerileri bulunmayan, yaşına karşın oldukça muhafazakar bir sağcı.
Cemre Ahmet ile yaşıt, felsefeye kıymet veren, düşünen biri. Yönetim şekilleri, iktisat modelleri gibi alanlarda malumat sahibi. Özgürlükçülükten yana, okumayı seven, bilimle uğraşan ortalama üstü bir vatandaş.
Mahmut 30larında, kafası devamlı uçuk, ne iş olsa yapabilecek biri. Her şey ile alakalı fikri var. Dünya yansa umrunda olmaz ama gündemden de geri kalmaz. Kafası daha çok boş işlerle meşgul, ilkel bir Kutrey vatandaşı.

Cengiz Amca 60lı yaşlarında, sahil kenarlarında yaşamayı seven, rakı ile arası pek iyi olan, solcu görüşe ve görünüşe haiz biri. Mevcut yönetimin çoğu hamlesine muhalif yaklaşıyor, bir çok sorumluluğu gençlere yüklüyor.
Enes 20 yaşlarında, üniversite talebesi. Bilgisayar ile uğraşmayı seviyor, felsefe yapıyor, kitap okuyor, elinden geldiğince kültürünü genişletmeye çalışıyor. Birçok şeyin bilincinde; fikirlerini, onu idrak edebilecek insanlarla paylaşmayı seviyor.
Muhsin 42 yaşlarında, gençliği kötü bir döneme denk geldiği için şuanki yaşamını daha iyi buluyor. Öncekinden iyi olması durumuna o denli bağlı ki bu durumu hep muhafaza etmek istiyor, seçimlerini buna göre yapıyor, ne olursa olsun haline şükrediyor.

Seslendirme ve öteki konularda yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Sokak Röportajı Simülasyonu Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Sokak Röportajı Simülasyonu Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.