Ücretsiz Smart Brain Zeka Oyunları Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Smart Brain Zeka Oyunları Apk Indir 2022

Zihnini alıştığın gerçeklerin haricinde düşünmeye zorlayacak süper eğlenceli bulmacaları ve zeka bilmecelerini oynamaya var mısın? Smart Brain: Zeka Oyunları, IQnuzu test etmek için 250den fazla zeka seviyesi, zor bulmaca ve emoji sınavından kaynaklanır.
Oyun, bütün zeka oyunları, casual oyunlar ve trivia oyunları sevenler için özenle tasarlanmıştır. Bilmeceler ve zeka oyunları, matematik ve mantık bulmacaları, kelime oyunları ve yapbozlardan hoşlanıyorsanız, bu mutlaka sizin için. Beynini geliştirmek için tüm bunlar bir arada zeka oyunları arayan insanoğlu için bu oyun harika bir seçenek!
Akıllı Beyin Klasikler
Smart Brain Klasikler, yetişkinler için zeka oyunlarından çocuklar için zeka oyunlarına kadar her yaş için sıkıntılı zeka oyunlarına sahiptir. Akıllara durgunluk veren, akılları karıştıran, akılları bozan zeka oyunlarından oluşan 100 benzersiz seviye seni bekliyor. Hepsini çöz ve dahi duyuru edil!
Hikaye Bulmacaları
9 farklı hikaye ile akıllara durgunluk veren maceralara atıl.
Uzaylı İstilası
Beyin gücü sizinle olsun. Huysuz mavi uzaylılar, gezegeni istila etmeyi umarak Dünyaya saldırıyor ve Steve Starın desteğinize ihtiyacı var. Akıllı zihninle gezegenimizi kurtar, muhteşem zeka oyunlarını çöz ve uzaylıların beynini havaya uçur!
Orman Kitabı
Biraz akıllıca eğlenmeye hazır mısın? Yepyeni keyifli zeka oyunlarında Mowgli ve Baloonun eğlenceli arkadaşlığını yeniden yaşa. Onlarla takım kur ve akıl oyunlarını çözmenin yollarını bul.
Çılgın bilim adamı
Dr. Neuron ile laboratuvar maceraları dünyasına gir, bilimsel deneylerde ona yardım et, ödüller kazan, babasının şifreli mektubunu çöz ve aklını başından alacak daha birçok beyin komik bulmacayı çöz.
Gerçek Dedektif
Açıklanamayan olaylar, Dedektif Dexterın beynini patlatır ve kızdırır. Birlikte oynayarak bu eksantrik dedektifin alışılmışın dışında düşünmesine, ipuçlarını bulmasına, mermilerden kaçmasına ve akıllara durgunluk veren gizemleri çözmesine destek ol. Bunlar, yetişkinler için şimdiye kadar oynamış olabileceğiniz en iyi zeka oyunlarından bazıları…
Yaramaz Pandalar
Beyin jimnastiği ve pandaları kim sevmez! Bu yüzden onları bir araya getirdik – pandaların beyinlerini karıştıran bulmacalar.

Smart Brain: Zeka Oyunları Apk download

Bunlar çocuklar için de harika gülünç zeka oyunları!
Susamış Karga
Susamış karga, beynini çalıştırmak için oyununa dönüştürülen eski hikayedir. Nasıl mı? Pekala, yaratıcı yollar bulman ve kalıpların haricinde düşünmen gerekecek. Ne kadar yaratıcı ve yenilikçi olabileceğini bilmek için basit bir beyin testi.
Hangi Kapı?
Üç kapı, tek tercih ve sadece doğru kapı yaşam kurtarmış olur. Bulmacayı çözmek ve insanlara yardım etmek için aklını kullan.
Kıza Yardım Edin
Bu, kızı kurtarmak için olağanüstü yaratıcılık gerektiren bir beyin oyunu. Onu soyguncudan ve bütün tehlikeli durumlardan kurtarman gerek.
Kör Billy
Billynin yaşamını kör bir insan olarak deneyimle ve günlük hayatında ona yardımcı olmak iiçin bir beyin fırtınası yap. Bu, olayları kör bir bireyin bakış açısından anlamanı sağlayacak farklı bir zeka oyunu sınıfıdır.
Çubuk Oyunu
Basit kibrit çöpleri, beyninizi zorlayan bulmacalara dönüştü ve bir tutuşturmada bunlar beyninizi patlatabilir! Kibrit çöplerini bütün gün oynamak isteyeceğiniz mantıklı ve yanal düşünme beyin burgularında bir araya getiren parlak zeka bir oyundur.
Özellikler:
• Şaşırtıcı bulmacalar
• Komik oyun çözümleri.
• Her yaş için eğlence: Aile ve arkadaş toplantıları için en iyi oyun!
• Bu gülünç oyunu ücretsiz indirin.
• Beyin için mükemmel egzersizler.
• Basit ve son derece bağımlılık yapıcı oyun.
• İnternet olmadan oyna.
• Çevrimdışı oyna.
Daha ne olsun! Hadi bakalım, iyi eğlenceler!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Smart Brain Zeka Oyunları Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Smart Brain Zeka Oyunları Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.