Ücretsiz SalamWeb Tarayıcı Müslümanlar için İnternet Uyg. Apk Indir 2022

Güncellendi
28 Eyl 2020
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz SalamWeb Tarayıcı Müslümanlar için İnternet Uyg. Apk Indir 2022

SalamWeb: İnternetin Müslümanlar ile buluşmuş olduğu yer.

SalamWeb Müslümanlar’ın dini inançlarına müsait olarak, son aşama emin ve eğlenceli bir internet deneyiminin keyfini çıkarmak için açılan dünyadaki ilk tarayıcıdır. İslami değerler, tarayıcının yazılım geliştirmesinin merkezinde yer alır. Android için tasarlanan SalamWeb tarayıcısıMüslümanlar’ın, arasında bulundukları dünyanın tüm prensiplerini, dijital alanda da yaşayabilmelerini sağlar. Tüm konular ve mamüller, İslam’a uygun olarak oluşturulur ve her biri bağımsız, muteber bir İslami müessese tarafınca onaylanır. SalamWeb’in İslami değerlere uygunluğunu teyit etmek için özel bir Fetva yayınlanmıştır.

Tüm aile için tasarlanmıştır – Çocuklar için güvenlidir.Güvenliği artırmak ve gizliliği korumak için etik yazılımlar geliştiriyoruz. SalamWeb tarayıcı, siteler İslami değerlere uymadığında filtrleri ve bir uyarma sistemi olan SalamWebProtect vesilesiyle kullanıcıları “haram” içeriklerden korur ve kullanıcıların gönül rahatlığıyla internette gezinebilmelerini sağlar.

SalamWeb Müslüman cemaatinin köklerine geri dönmeye inanıyor.SalamWeb’in DNA’sını gerçekleştiren SalamSadaqah (SalamBağış) vesilesiyle kullanıcılar hayır işleyecek! Kullanıcının SalamWeb’de arama yapması, burada her tıklaması yardımıyla SalamWeb gereksinim duyan kurumlara bağışta bulunur. Böylece internetteki her günlük eyleminiz, gereksinim duyan Müslümanlar’ı destekleyen hayır kurumlarına birer bağışa, desteğe dönüşmüş olur.

SalamWeb özgürlüktür!İnternetteki hemen her şey ile alakalı konuşabilme ve yorum yapabilme özgürlüğü! SalamWebTalks, kullanıcıların herhangi bir web sitesinde müddetsiz yorum yapmalarına müsaade eden bir uygulamadır: Eğer bir sitesinin URL’si varsa, kullanıcı yorum yapabilir. Bu hürriyet; yorumlama hususi durumunu SalamWeb tarayıcısının içine doldurularak elde edilir. Bu nedenle, tüm internet sitesi sahiplerinden tamamen bağımsızdır.

SalamWebToday açık bir online içerik platformudur.Müslümanlar’ın kendi özgün dünyalarının dijital yolculuğuna ait bir platformdur. Başka toplulukların değil; sadece Müslümanlar’ın dünyasını merkezine alır! SalamWebToday, Müslümanlar’ın kendi dijital dünyalarına haiz olmalarını hedefleyen aleni bir online içerik platformudur.

SalamWeb Tarayıcı: Müslümanlar için İnternet Uyg. Apk Full indir

Bu uygulamalar şu şekildedir:

• Namaz vakti: 5 vakit namaz vaktini hatırlatır. Bulunduğunuz bölgeye ait beş vakit; sabah, öğle, ikindi, akşam, yatsı namaz saatlerini gösterir.

• Kıble: Mekke’deki Kabe’nin koordinatlarına gore tam olarak yönünü gösterir. Bu uygulama, internet bağlantısı olmadığında bile Kıble yönünü gösterir.

• Nerede Olursanız olun, Yakınımdaki Camiler Uygulaması size, Müslümanlar’ın mübarek ortak yakarma alanı olan camilerden size en yakın olanlarını gösterir. Ayrıca bu camilere iyi mi gideceğinizi gösterir ve camiler ile alakalı malumat verir.

• Günün Ayeti: Her gün, Kur’an-ı Kerim’den günlük yaşama ilham ve klavuz olacak ayetler paylaşılır.

• Hava Durumu: En doğru hava durumu tahminleri sunar.

SalamWebNews haber ajansıdır: Müslüman nüfusun çoğunlukta olduğu ülkelerdeki belli başlı haber ajanslarının oluşturduğu haberleri derleyip yayınlar.

Bu uygulamayı indirerek; Hizmet Şartlarımız’ı kabul etmiş olursunuz: https://salamweb.Com/terms/.
Verilerimizi iyi mi koruduğumuzu öğrenmek için şu adresteki Gizlilik Bildirimimiz’e bakabilirsiniz: https://salamweb.Com/privacy-notice/.

Facebook:
https://www.Feysbuk.Com/SalamWeb
https://www.Feysbuk.Com/SalamWeb.Ar

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz SalamWeb Tarayıcı Müslümanlar için İnternet Uyg. Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz SalamWeb Tarayıcı Müslümanlar için İnternet Uyg. Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.