Ücretsiz Racing Limits Apk Indir 2022

Güncellendi
11 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Racing Limits Apk Indir 2022

Racing Limits, sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tekrar tanımlıyor. Hem kent bununla beraber karayolu trafiğinde yarış ve sollamaya dayanan bu oyunda, yarış modunun 5 keyifli modu bulunuyor: taşıyıcı modu, ebedi mod, vakit modu, özgür mod ve çok oyunculu mod. Sabah, gün batımı ve gece alternatifleriyle tek yönlü yada iki yönlü trafik secenekleri arasından dilediğinizi seçin ve yarışın

Racing Limitsde limit yok ama ancak yarış yetenekleriniz var! Bu sayede olabildiğince süratli sürün, keskin sollama yapın, gerçek hayatta yapamadığınız şeyleri yapın ve nihayetinde sınırınızı aşın.

ÖZELLİKLER:

-REALTIME MULTIPLAYER: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla yada dünyanın dört bir yanından diğer yarışçılarla rekabet et!. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi reel zamanlı oldukca oyunculu yarışları sunuyor.

-ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı var. Helikopter, geri, kaput ve kokpit. Araçların iç modelleri, olası olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için oldukça yüksek detaylı tasarlandı.

-HASSAS VE ​​KOLAY KONTROLLER: Racing Limits çok basit ve duyarlı oyun kontrollerine sahip

-ARAÇ FİZİĞİ: Arabalar realist güç, tork ve vites oranlarına haiz. Hızlanma ve en yüksek hız tam bir simülasyona dayanıyor. Araç ağırlığı, vites oranları, motor gücü ve tork eğrileri dikkate alınarak tasarlandı

-YÜKSEK DETAYLI ARAÇLAR: Yüksek düzeyde grafik detaylara haiz birçok araç sizi bekliyor! Racing Limitsde bulunan otomobillerin grafik bilgileri, kategorisinin en iyisi.

-TUNNING VE YÜKSELTME: Aracınızı vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek özelleştir.

Racing Limits Apk Ücretsiz İndir

Ayrıca jantları ve kaportayı dilediğin benzer biçimde boya.

-REALİSTİK GRAFİKLER: Racing Limits mobil cihazlar için optimize edilmiş oldukça yüksek detaylara ve gerçekçi grafiklere haiz.

ÇEŞİTLİ YARIŞ MODLARI: Racing Limits rollendirirken hiç sıkılmayacaksın. Çok sayıda kariyer modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 günlük zaman aralığı ve 5 değişik oyun modu var.

-ÇOKLU DİL DESTEĞİ: Şu anda altı dil desteklenmekte ve öteki birçok dil de gelecek sürümlerde olacak.

BİZİ TAKİP ET:

* https://www.Feysbuk.Com/racinglimitsgame/
* https://twitter.Com/RacingLimits
* https://www.Youtube.Com/channel/UCMThWAiBM_EBZWJ8l3OyCtg

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Racing Limits Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Racing Limits Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.