Ücretsiz RACE Rocket Arena Car Extreme Apk Indir 2022

Güncellendi
10 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz RACE Rocket Arena Car Extreme Apk Indir 2022

AKSİYON DOLU OFF-ROAD YARIŞI!
3D yarış müsabakalarına katılın, roket ateşleyin ve hasım saldırısına karşı dercetmek için koruyucu kalkan kullanın. Nitro Boost kaçınılmaz! Gaz pedalına basarak turbo toplayın ve öteki tüm yarış otomobillerini geride bırakın. Birinci gelmek için drift yaparken, bayrak yarışında yarışırken, çarparken, kaza yaparken, ateş ederken veya öne geçerken kuralları siz belirleyin.

HIZLI 3D AKSİYON YARIŞI
Kükreyen motorlar, dumanlı lastikler, hasarlı çarpışmalar ve en önemlisi, Hız! RACE – Rocket Arena Car Extreme – destansı patlamalar, felaket ve efektlerle dolu. Nitroya basın – daha da fazla adrenaline maruz kalın ve düşmanlarınıza tozunuzu yutturun Gece/gündüz değişimi, neon tabelalar ve hilelerle, asla sıkılmayacaksınız. Güzel grafikleri ve fren kullanmamayı seviyorsanız, bu yarış oyunu tam aradığınız şey! Oyun standardını ve akıcılığı iyileştirmek için grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

EN İYİ YARIŞ DENEYİMİ
Sizin pistinız, sizin kurallarınız! Arena savaşlarına ile direkt reel aksiyona katılın. Düşmanlarınızı derbi arenasında yakıp onları ateş tuzakları, kocaman morgensternler, elektrikli testereler ve diğer yıkıcı engellere maruz bırakın.. Bu yarış oyunu reel bir aksiyon filmi şeklinde! Rocket Arena Car Extreme (RACE), ölüm kalım yarışlarının ve araba savaşlarının tehlikeli bir karışımıdır.

BİRBİRİNDEN FARKLI YARIŞ PİSTLERİ
Farklı tarihi çağ savaşlarına katılın! Dik kayalıkların altında sürüş yapmanın heyecanını yaşayın ve kum fırtınalarından uzak durun. Eski Mısır kalıntılarını ve dünyanın öteki harikalarını keşfedin. Aztekler, Mayalar, Mısır tanrıları ve öteki çeteler sizi hiç huzurlu bırakmayacak. En oldukca neye değer verdiğinizi bulmak için öfkenin açığa çıkmış olduğu bu yola adım atın!

EN İYİ DÜŞMAN, YENİLEN DÜŞMANDIR
Bu yarış oyununda çılgın ve tehlikeli sürüş iyi bir şey bundan dolayı düşmanlarınızı yenmek için risk almalısınız. İstediğiniz silahı seçin: füzeler, bombalar, makineli tüfekler ve çeşitli elektrikli silahlar. Zamanı yavaşlatın ve düşmanlarınızı yok edin. Kazananın zihniyetinden yararlanın ve bir sürü seyir füzesini yarış pistindeki fena yarış çetelerine doğru yönlendirin.

RACE: Rocket Arena Car Extreme Apk Full indir

Size sunulan araçlardan en iyi biçimde yararlanın. Çok sayıda Amerikan otomobilini, Avrupa klasiklerini ve Japon drift araçlarını bulacaksınız! Tüm arabalar, rakiplerinize en çok hasarı vermeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyle donatılmıştır. Tekerlekli canavarlar her türlü arazi koşuluyla baş edebilir. Öfkelerini dışa vururken asfaltı eritecekler.

ARAÇ SEVİYESİ YÜKSELTME SİSTEMİ
Her araç 30ncu seviyeye kadar yükseltilebilir. Bir vasıta düzen 10, 20 ve 30a yükseldiğinde, yarış ve savaş performansını daha da artıran benzersiz gövde kitleri kazanır.

TERCİH ETTİĞİNİZ KONTROLLERE KARAR VERİN
İki tür kontrol arasında seçim yapın, böylece bu deli yarışları kazanmak için size en uygun oyun tarzına karar verin.

BENZİN VE DİĞER ENGELLER YOK
Deponun yarısına kadar dolu mu yoksa yarısına kadar boş mu bulunduğunu hiç merak ettiniz mi? Bu aksiyon oyununda pozitif yönde kurallar getirdik – deponuz her vakit dolu olacak. Aracınızın yarışmaya başlatacak lüzumlu enerjiyi geri kazanmak için birkaç saat beklemenize gerek yok. Herhangi bir sınırlama olmaksızın her vakit tam gaz yarışabilirsiniz!

KRALİYET SAVAŞI – HERKESE KARŞI BİR
Rütbe savaşına hazırlanın. Oyuncular birinci olmak ve ana ödülü, yani tüm zamanların şampiyon unvanını, almak için savaşır.

DENEYİMİ HİSSETMEK İÇİN TASARLANMIŞ MÜZİKLER
Yarışlar sırasında mucizevi hızın ve patlayıcı rekabetin heyecanını hissetmek için hususi olarak tasarlanmış müziklerin tadını çıkarın.

GERÇEKÇİ 3D GRAFİKLER
Oyun standardını ve akıcılığı iyileştirmek için grafik ayarlarını değiştirebilirsiniz.

DÖRT YARIŞ MODU
– Arena – battle royale tarzı yarış
– Kariyer – yarış kariyer moduı
– Yalnız kurt – hayatta kalma savaşı.
– Karanlık – en büyük ödülleri kazanmak için.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz RACE Rocket Arena Car Extreme Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz RACE Rocket Arena Car Extreme Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.