Ücretsiz QNB Finansinvest Apk Indir 2022

Güncellendi
22 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz QNB Finansinvest Apk Indir 2022

Quot;QNB Finansinvest yenilenen mobil uygulaması ile hizmetinizde. Yurt içi ve yurt dışı pay senedi, VIOP, varant, yatırım fonu, borsa yatırım fonu (ETF) işlemleri ve daha fazlasını tek bir tatbik üzerinden kolayca yapabilir, uzman yatırım danışmanlarının raporları ve önerilerinden faydalanabilirsiniz.  
Siz de uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir, demo hesap ile risk almadan piyasayı deneyimleyebilir veya yatırım hesabı açarak derhal işlemlere başlayabilirsiniz.

Kişiselleştirebilir Sayfa
Kişiselleştirebilir sayfanızda piyasaları anlık fiyatlarla izlerken, portföyünüzde yer edinen hisse senetleri ile alakalı son haberleri takip edebilirsiniz. Ekonomik gelişmeleri ve yatırım danışmanlığının günlük önerilerini gelen bildirimlerden anlık olarak takip ederken, uzman yatırım danışmanlarımızla interaktif bir biçimde kontakt kurabilirsiniz.
Demo Hesap
Demo Hesap ile gerçek fiyatlarla risk almadan yatırım dünyasını keşfedin.

QNB Finansinvest Apk Full

Araştırma ve Analiz
Uzman yatırım danışmanları ve inceleme ekibimizin raporlarına tek bir tuşla ulaşabilirsiniz. Ekonomik gelişmeleri ve günlük önerileri gelen bildirimlerden anlık olarak takip edebilir, uzman yatırım danışmanlarımızla interaktif bir şekilde yazışma kurabilirsiniz.
Dijital Hesap Açılışı
*QNB Finansinvest’in yenilenen mobil uygulaması ve internet şubesiyle dakikalar içinde hesap açabilir ve işlemlerinize derhal başlayabilirsiniz. Farklı ürün grupları için alt hesap açılışlarınızı dijital kanallardan gerçekleştirebilir, sözleşmelerinizi ve uygunluk/yerindelik testlerinizi hızlıca ve kolayca tatbik üzerinden onaylayabilirsiniz.
İşlem Yapabileceğiniz Yatırım Ürünleri
Yurt içi ve yurt dışı pay senedi, VIOP, varant, yatırım fonu, borsa yatırım fonu (ETF) , döviz, forex, halka arz, tahvil, bono, eurobond, sukuk, repo, hisse senedi kredisi ve açığa satış, ödünç, pay senedi önerisi, yatırım danışmanlığı

*Dijital kanallardan hesap açılış hizmeti sadece QNB Finansbank müşterilerine sunulmaktadır. Quot;

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz QNB Finansinvest Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz QNB Finansinvest Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.