Ücretsiz Puzzle Adventure Gizem Oyunu Apk Indir 2022

Güncellendi
16 Kas 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Puzzle Adventure Gizem Oyunu Apk Indir 2022

Eşsiz bulmacalar ve mantık bilmeceleriyle dolu yeni 3D esrarlı macera oyunu. Gizli kalmış büyülü eserleri, hazineleri ve kristalleri bul. Canavarlar, yaratıklar, paranormal varlıklar ve gizli büyülü nesnelerle dolu doğaüstü dünyayı keşfet. Ürkütücü gizemleri çöz, korkutucu canavarlardan kaç. Suçları ve cinayetleri çöz.

Bir dedektif ol, benzersiz karakterler, canavarlar veya hayvanlarla ilgili hikayeleri ve cinayetleri araştır. Bu 3D esrarlı bulmaca serüven oyununda kurt adamlar, hayaletler, doğaüstü vakalar ve sırlar seni bekliyor. Mantıksal 3D bulmacaları çöz, gizli nesneleri ve hazineleri bul ve mezarlardan kaç. Yeni sıkıntılı bulmacalar, doğaüstü dünyanın gizemleri.

Kampını yükselt, 3D gizem macerasında ilerlemeni sağlayacak doğaüstü gizemleri, bulmacaları, bilmeceleri ve eserleri keşfetmek için enerji topla. Güzel 3D yerlerde, doğaüstü dünyada, gizli saklı mezarlarda dolaş ve hayaletler, canavarlar ve öteki esrarlı doğaüstü yaratıklarla dolu korkulu yerlerde gizlenmiş sihirli nesneleri bul.

Puzzle Adventure: Gizem Oyunu Apk download

Bu korkutucu bulmaca macerası hikâyesinde doğaüstü görevler, sırlar, dedektiflik işleri, sihirli canavarlar ve varlıklar, eşi olmayan karakterler var.

LÜTFEN UNUTMA! Puzzle Adventure, indirmek ve oynamak için bir ağ bağlantısı gerektiren ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Oyundaki birtakım eşyalar gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsan lütfen ayarlardan tatbik içi satın almaları devre dışı bırak.

Maceran hakkında herhangi bir teklif yada probleminin mu var? Lütfen https://care.Pxfd.Co/puzzleadventure adresini ziyaret et, ilgili toplum yöneticilerimiz seni dinlemeye hazır!

Kullanım Koşulları: http://pxfd.Co/eula
Gizlilik Politikası: http://pxfd.Co/privacy

Gizemli macera oyunumuzdan hoşlanıyor musunuz? En son haberleri ve güncellemeleri almak için sosyal medyada @PuzzleAdventureı takip et.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Puzzle Adventure Gizem Oyunu Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Puzzle Adventure Gizem Oyunu Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir