Ücretsiz Oliz Apk Indir 2022

Güncellendi
27 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Oliz Apk Indir 2022

Evini senin yerine düşünen, avantajlarla dolu Oliz senin için geldi! Tek yapman gereken Oliz dünyasına giriş yapmak ve rahatına bakmak.

Oliz, evinin bütün alışveriş ve bakım gereksinimlerini tek bir yerden halletmeni sağlayan dijital bir asistandır. Arçelik amp; Beko mağaza alışverişlerinde sana fırsatlar sunar, sevdiğin markaları ve seni hususi avantajlarla buluşturur.

Arçelik amp; Beko’dan Avantajlı Alışveriş!

Arçelik amp; Beko mağazalarından yapacağın alışverişlerde beyaz eşya, minik ev aletleri, elektronik mamüller ve daha birçok kategoride avantajlar seni bekliyor. Alışveriş esnasında Oliz uygulamasından erişebileceğin QR koduyla kampanyalardan yararlanabilir, Oliz sayesinde avantajın, Arçelik amp; Beko güvencesiyle ürünlerinin keyfini çıkarabilirsin.

Oliz Apk Full download

Oliz, evindeki bütün ihtiyaçlarını karşılaman için en seçkin markalardan ürün ve hizmetleri sana avantajlı bir şekilde sunar. Mobilya, dekorasyon, hobi, kırtasiye, kahve ve daha bir çok kategoriden avantajlar için Oliz’li Markalar ile rahatın evinde!

Oliz’li Ol, Haberdar Ol

Oliz’ de, dilediğin vakit Arçelik amp; Beko’dan öne çıkan, en güncel kampanyaları inceleyip takip edebilir, mağazalarda avantajlarını kullanabilirsin. Ayrıca birbirinden seçkin ev konseptindeki markaların muhtelif kampanyalarına tek bir yerden ulaşırsın.

Arçelik/Beko güvencesiyle Oliz’len, avantajların keyfini menfaat.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Oliz Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Oliz Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.