Ücretsiz Lunapark Apk Indir 2022

Güncellendi
11 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Lunapark Apk Indir 2022

Sizi ve çocuklarınızı harika parkımıza davet ediyoruz! Çocuklar için yeni oyunumuz quot;Eğlence Parkıquot; ile keyifli ve keyifli mükemmel ve büyüleyici dünyaya doğru dalın.
Burada gerçek bir parkın atmosferini oluşturacak büyüleyici ve entresan cazibe merkezlerini bulacaksınız. Artık beklemeniz ihtiyaç duyulan bir sıra olmadığını, oyunun ne olacağını düşünmeyin, para ödemeniz gerekmez ve en önemlisi gerçek bir eğlence parkı gelene kadar beklemeniz gerekmez düşünün. şehirde. Tüm çocukların lunaparkları yeni coşku verici oyunda temsil edilmektedir.
Ancak, parka girmeden ilkin minik, fazlaca hoş olmayan bir macerayı bekliyorsunuz. Yolculuk esnasında bir kaza oldu ve deneyimli bir tamirci olarak, yolculuğuna devam etmek için aracınızı onarmanız gerekecek.
Çocuk parkının kendisi size oldukça eğlenceli ve olumlu bir malumat verecektir. Burada, gerçek çizgiyle, balıkla, slot makinesinde oynadığınız doğruluğu test edebilir ve daha pek fazlaca şey yapabilirsiniz. Ayrıca mucizevi aperitifler – tatlı pamuklu yün ve patlamış mısır ile bekleniyorsunuz.

Lunapark Apk Full indir

Eğlence parkımızda oynarken, siz ve bebeğiniz çok eğlenir ve reel bir eğlence parkının atmosferinden keyif alabilir ve ses efektleri ve harika tasavvur en realist hissi deneyimleme fırsatı elde edecektir.

Çocuklara yönelik eğitici oyunlar, çocuğunuza diğer lüzumlu becerileri elde etmek için oyun yoluyla dikkat ve rasat, ince motor becerileri ve hafıza geliştirme eğlenceli bir halde çocuğunuza destek olabilir.
Tek ihtiyacınız olan şey oyunlarımızı kızlar ve erkekler için indirmek ve çocuklar için ilginç ve eğlenceli bir parkta fazlaca luk ve olumlu şeyler görmek için ücretsiz.

Http://yovogames.Com adresini ziyaret ettiğinizden inanın ve ayrıca şu adreste bulunmaktayız:
Youtube: http://www.Youtube.Com/channel/UCZruadkJJTuD4Bgb1F6pa3A
Twitter: https://twitter.Com/YOVOstudio
Facebook: https://feysbuk.Com/yovogames

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Lunapark Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Lunapark Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.