Ücretsiz Life Choices Hayat Simülasyonu Apk Indir 2022

Güncellendi
12 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Life Choices Hayat Simülasyonu Apk Indir 2022

Yaptığınız seçimlerin anlamsız olduğu, can sıkan ve basit yaşam simülasyonu oyunlarından sıkıldınız mı? O biçimde Life Choices tam sana bakılırsa! Brain Test: Zeka Oyunları, Brain Test 2: Zeka Hikayeleri ve Who is? Yepyeni Zeka Oyunlarının yapımcılarından yepyeni bir oyun.

Kasabanın tamir ve restorasyona ihtiyacı olduğu için Unicovillein yardımınıza ihtiyacı var. Kasabaya yeni karakterler getirin, onların hayatlarını oynayın, hedefleri tamamlayın ve kasabanın gözlerinizin önünde tekrar doğuşunu şahitlik edin.

Bu yaşam simülasyonu oyununda arzu ettiğiniz bir karakteri seçin ve kendinizi özgürce ifade edin. Düzinelerce karakter oluşturun, tüm hayatlarını doğumdan ölüme kadar yaşayın ve bütün yaşamı boyunca zor kararlar verin.

Life Choices, sürprizlerle dolu keyifli, bolca etkileşimli ve ilginç bir yaşam simülasyon oyunudur. Karakterlerinizin hayatlarını şekillendirirken ve kaderlerine şekil verirken yapabileceğiniz 1000den fazla seçenek var. Bir bebek olarak yolun başından hayata başlayın ve olgun bir insan olarak büyüyün.

BECERİLERİNİ GELİŞTİR!

Hayatın zorluklarıyla savaşım ederken zekanızı, gücünüzü ve seçme becerilerinizi geliştirin. Her seçim becerilerinizi, becerileriniz de seçimlerinizin sonucunu etkiler. Akılsız bir yırtıcı mi olacaksın? Yoksa zayıf bir sanatçı mı? Hepsi sana ve tercihlerine bağlı!

BİR ŞEHİR İNŞA ET!
Unicovilledeki evleri yeniden inşa edin ve şehrin tekrar gelişmesini görün. Farklı ev çeşitleri arasından seçim yapın ve tarzınızı belirleyin. Muhteşem 3D işlenmiş kasaba grafiklerinin keyfini çıkarın.

EV İNŞA ET!
Küçük bir evle başlayın ve oynadıkça daha büyük evlerin kilidini açın. Düzinelerce odayı beğeninize bakılırsa özelleştirin ve geniş bir seçim kataloğundan mobilya seçin. Tüm nesneler güzel bir biçimde 3D olarak işlenir.

BİR İŞ SEÇ!
Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı iş ve kariyer yolları var. Doktor, polis, bilim adamı, başkan, mafya yada aşçı olarak çalışın. Daha iyi iş fırsatları için üniversiteyi bitirmiş olun. Hatta çılgın kariyerler tercih edebilir ve bir süper kahraman ya da hükümdar olabilirsiniz.

BİR AİLENİZ VAR!
Karakterinizle aşkı bulabilir ve evlenebilirsiniz. Duygusal bağınızı geliştirdikçe, çocuk yapma fırsatı da bulabilirsiniz. Çocuğunuzun gözünüzün önünde büyüdüğünü görün. Son aşama zor ebeveynlik seçimleri yapın.

İYİ yada KÖTÜ OLUN!
Bu oyun cennete giden bir merdiven değil. Hiç kimse sizi iyi bir insan olmaya zorlamayacak. O vakit siz de kötü olmayı seçebilirsiniz.

Life Choices:Hayat Simülasyonu Apk Full download

ZOR SEÇİMLER YAPIN!
İkilem sistemi ile karakterleriniz ara sıra sıkıntılı seçimlerle karşı karşıya duracak. Sonuçları ciddi ve etkili olduğundan dikkatli bir halde karar vermelisiniz.

HİKAYE MODUNU SEÇ!
Life Choices, kendi benzersiz karakterlerinizi yaratmanıza izin verir, ancak aynı zamanda hikaye karakterlerini de oynayabilir ve onların yaşam hedeflerine ulaşmalarına destek olabilirsiniz. Meredithin astronot bulunmasına veya Jeffin intikamını almasına yardım edin.

Özellikleri:
● İndirmesi ücretsiz, oynaması parasız ve eğlenmesi parasız. Gizli hiç bir ücret yok.
● Tercih edebileceğin 1000den fazla seçenek.
● Düzinelerce değişik karakter seti.
● Kendi karakterlerinizi adlandırın.
● Müstehcen, uygunsuz içerik içermeyen aile dostu oyun.
● 3D Kasaba ve Ev görselleri.
● Kasabayı beğeninize gore özelleştirin. Kendi evlerinizi tasarlayın.
● Birçok seçenekle evinizi özelleştirin.
● Heyecan verici vakalarla dolu hikaye yaşamlarını oynayın.
● Esprili durumlar ve şaşırtıcı olaylarla karşılaşın.
● Sınırsız sayıda karakter oluşturun.
● Karma Liderler Sıralaması için savaşın.
● Tüm seçimler önemlidir.
● Hayatınızın aşkını bulun.
● Varlık idare sisteminiz ile Ultra Zengin olun.
● Düzinelerce değişik son ve alternatif.
● Bağımlılık yaratan ve rahatlatıcı oyun.
● İnternet olmadan, kotanız eksilmeden oynayın.
● Basit ve son derece huy meydana getiren bir oyun.
● Çevrimdışı oynanabilir.

İyi eğlenceler!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Life Choices Hayat Simülasyonu Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Life Choices Hayat Simülasyonu Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.