Ücretsiz Interior Story ev yapma oyunu Apk Indir 2022

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Interior Story ev yapma oyunu Apk Indir 2022

Interior Story 3lü eşleştirme ve ev tasarımı oyununa hoş geldiniz! Ev yapma oyunları ilginizi çekiyor mu? Peki ya 3lü eşleştirme ev dekorasyonu oyunu oynamaya ne dersiniz? Bu oyunu oynamayı seveceksiniz!

Ev yenilemenin nasıl bir iş olduğunu hiç merak ettiniz mi? Interior Storyde bunu öğrenme şansınız var. Öğrenciden iş hanımına kadar değişen farklı satın alan profillerinin evlerini onarın ve yenileyin. Eski evleri restore edin ve yeni düzenlemeler yapın. Tasarım becerilerinizde ustalaşın, iç mekânlarda klasikten yüksek teknolojiye kadar değişik dekorasyon tarzları kontrol edin. Bahçenizi ve malikanenizi tasarlayın, mobilya ve aksesuar seçin ve evinizdeki odalarda kişiliğinizi yansıtacak dekor stilleri deneyin. Hayalinizdeki evi tasarlarken her odada yeni bir dekorasyon seçimi denemenin keyfini çıkarın!

Bu ev dekorasyonu oyunu öylesine bir iç mekân tasavvur oyunu değil. Burada sadece kendi evinizi dekore etmeniz ve tasarlamanız değil, bununla beraber 3lü eşleştirme bulmacalarını da çözmeniz gerekiyor! Üstelik internete ihtiyacınız yok, çevrimdışı bile oynayabilirsiniz!

Kendi Interior Story hikayenizi yaratın! Hayalinizdeki ev için bir dekorasyon yaratın, ev dekorasyonu alanındaki en iyi iç mekân tasavvur fikirlerine ulaşın ve hayalinizdeki evde her odayı baştan yaratın.

Interior Story: ev yapma oyunu Apk Full

Kendi evinizi ve bahçenizi tasarlamanıza destek olacak gülünç kişiliklerle tanışın. Her birinin anlatacak ayrı bir ev yapma hikâyesi var. Siz kendinizinkini oynamaya hazır mısınız?

Malikanenizdeki her odayı değiştirin: bir oturma odası tasarımcısı olarak kendinizi kontrol edin veya tekrar bir döşek odası yapma konusunda ustalaşın! Hayalinizdeki evi yapmak için yeni dekor ve iç mekân fikirleri edinin!

Daha fazla öğe kullanabilmek için heyecan verici bir 3lü eşleştirme oyununu oynayın! Eğlenceli eşleştirme oyunları ile para kazanın, 3lü eşleştirme alanındaki gizli nesneleri keşfedin ve sıkıntılı eşleştirme oyunlarında yüzlerce bulmaca seviyesini çözün. Güçlü yükselticileri ve patlama kombinasyonlarını etkinleştirin. Benzeri olmayan mobilya ve aksesuarlar elde etmek ve kendi evinizi inşa etmek için ücretsiz bir şekilde kazanmış olduğunuz paraları kullanın!

Interior Story ev tasarımcısı oyun özellikleri:

Oturma odasından banyoya kadar her oda için çeşitli tarzlarda iç mekanlar yaratın!
Dairelerinizi rahat bir dokunuşla dekore edin ve hayalinizdeki evi yaratırken ev dekorasyon oyunu alanındaki en rahatlatıcı iç mekân oyununun keyfini çıkarın!
Komik ve neşeli kişiliklerle tanışmanın keyfini çıkarın ve onların ömür hikâyelerini keşfedin!
1000den fazla zorlu seviyesi olan süper eğlenceli ve bağımlılık icra eden bir 3lü eşleştirme oyunu oynayın, ödüller kazanın ve tüm binayı ve bahçenizi baştan yaratın!
Yeni mobilyalar ve bağımlılık yapan yüzlerce 3lü eşleştirme seviyesinin olduğu düzenli güncellemeleri indirin!
Ev tasarımı oyunlarını çevrim dışı oynamak ister misiniz?
Oyunumuzu wi-fi yada herhangi bir internet bağlantısı olmadan çevrim içi yada çevrim dışı olarak her yerde oynayabilirsiniz.

Oyunumuzu oynamaktan zevk almak için yetenekli bir ev yenileme profesyoneli olmanıza gerek yok, bu ev dekorasyon oyunu her yetenek seviyesine uygundur, daha çok oynadıkça bu işin ustası olacaksınız!

Bu ev tasarlama oyunuyla evleri yenileyin ve yeni iç mekanlar yaratın, oda düzenlemesi oluşturmaya başlayın, kendi evinizi dekore edin ve tasarlayın ve ev yapma oyunları için hususi hazırlanmış keyifli 3lü eşleştirme yapboz oyunlarını geçerek kazanın!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Interior Story ev yapma oyunu Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Interior Story ev yapma oyunu Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.