Ücretsiz Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush Apk Indir 2022

Güncellendi
7 Tem 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush Apk Indir 2022

Nesiller boyu aktörleri ekranlara yapıştıran hit ebedi koşu oyununun ardılını oyna! Hugo Troll Race 2, oyunun aslına bakarsak sevdiğin her şeye ek olarak pek fazlaca yeni keyifli özellik, harika görseller ve bol miktarda sürprizi sunuyor! Pek oldukca yeni içerikten bahsetmiş miydik?

Sila ve dalkavuklarına karşı savaşında Hugoya katıl ve en iyi yük otomobil sürme becerilerini göstererek olası olduğunca fazla altın topla! Karanlık madenlerde gezin, trenlerden sakın, takviyeleri kullan ve onun Kötülüğüne karşı elinden geleni ardına koyma.

TEKE TEK SAVAŞ

Hugonun ezeli düşmanı Sila ile yalnızca eşsiz becerilerin onu yenebileceği doğrudan bir savaşta karşılaş! Günlük Görevlerde inanılmaz ödüller kazan ancak tüm altınları tek bir yere masraf!

HUGOLİNA İLE OYNA

Hugo ile oynamaya bir ara mı vermek istedin? Bunu normal olarak yapabilirsin! Hugolina yük arabasına binip eğlenceye katılmaya hevesli. Onun için satın alabileceğin pek oldukca giyim bile var.

Hugo Troll Race 2: The Daring Rail Rush Apk Ücretsiz İndir

En çok hangilerini sevdin?

YENİ DİNAMİK ÇEVRELER

Oyuna dal ve sanki aksiyonun bir parçasıymışsın benzer biçimde hisset. Ama dikkatli ol: güzel lav dikitlerinin veya kızgın lav çeşmelerinin dikkatini dağıtmasına izin verme!
Maden otomobillerinden sakın, düşen yada yukarıya doğru patlayan dikitlerden, hızlı trenlerden, çamur tümseklerinden ve elbet Kroko ordularından kaçın!

ARKADAŞLARINA KARŞI REKABET ET

Skorun ne olacak? Liderlik Panosunda en yüksek skorları alarak benzersiz yeteneklerini tüm arkadaşlarına göster!

PEK ÇOK YENİ TOPLANABİLİR ÖĞE

Bir şeyler toplamak alaka alanın değilse gerçek bir Trol değilsin! Toplanacak pek çok heyecan verici (ve parlak!) öğe ekledik. Yeni yük otomobilleri ve kıyafetleri toplayarak Hugo ve Hugolinanın sürerken tarzını noksan etme! Ayrıca Silaya karşı harbinde satın alıp konuşlandırabileceğin etkisinde bırakan bir takım yükseltme var!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Hugo Troll Race 2 The Daring Rail Rush Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.