Ücretsiz Hornet – Queer Sosyal Ağı Apk Indir 2022

Güncellendi
7 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Hornet – Queer Sosyal Ağı Apk Indir 2022

Hornet, kuir insanları gey, lezbiyen, bisexuel, trans, non-binary ve kuir kullanıcılar ile sohbet, fotoğraflar, videolar ve LGBTQ haberler aracılığıyla birbirine bağlayan paylaşım (akış) temelli bir uygulamadır.

Dünya çapında 35 milyondan fazla kullanıcısıyla Hornet, dünyanın dört bir köşesindeki kuir topluluğunun dijital evi olmaya devam ediyor. Oturum açın ve sizinle benzer alaka alanlarına sahip kullanıcıları takip ederek, paylaşımlarınızı kişiselleştirin. Video yükleyin, fotoğraf paylaşın ve LGBTQ haber başlıklarına yorum yapın. Paylaştığınız kuir içeriklerinizle kendi takipçi kitlenizi oluşturun ve kullanıcılardan kullanılabilir gey konulu Ödüller alın.

İster gaymer, ister drag-lover veya fitness takıntılı olun, Hornet’te kendi yerinizi bulmak ve topluluğunuzla bağlantı oluşturmak oldukca rahat. Kuir hashtagleri keşfedin, akışınızda bir münakaşa başlatın, gönderileri beğenip yorum yapın ve diğer kullanıcılarla sohbet edin.

LGBTQ topluluğunun kendilerini ifade etmeleri için kapsayıcı ve güvenli bir alan olan Hornet, bütün cinsel yönelimlere ve cinsiyet kimliklerine haiz kullanıcılara açıktır.

KEŞFEDİN
LGBTQ ile alakalı her şeyden haberdar olmak için akışa göz atın.
Kuir yaşamı sergileyen video hikayelerini istediniz vakit, istediğiniz yerde paylaşın yada izleyin.
Benzersiz sanal seyahat özelliğimizi kullanarak dünyanın dört bir tarafındaki LGBTQ kullanıcılarla söyleşi edin.
Hashtagleri kullanarak benzer ilgi alanlarına sahip kuir kullanıcıları bulun.
LGBTQ camiası içinde tam olarak aradığınız kişiyi bulmak için filtreleri uygulayın.

BAĞLANIN
Birden fazla resim yükleyerek ve biyografinizi düzenleyerek, profilinizi kişiselleştirin.
Kuir içerik oluşturucularla söyleşi edin, gey emojiler ve çıkartmalar gönderin; LGBTQ’dan esin alan ifadelerle reaksiyon verin, sesli mesajlar gönderin ve daha fazlasını yapın.
Beğendiğiniz içerik için öteki kullanıcılara Ödüller gönderin ve kendi içeriğiniz için ödüller kazanın, sonrasında onları keyifli avantajlar için kullanın.

Hornet – Queer Sosyal Ağı Apk Full download

GÜVENLİK
Hornet’te kullanıcı güvenliği sadece önemli değil, bununla beraber olmazsa olmaz bir unsurdur. Riskli ülkelerdeki eşcinsel kullanıcılara yönelik yenilikçi gizlilik kontrolü, gelişmiş veri güvenliği ve güvenlik ipuçları sunuyoruz. Hornet Rozeti ile LGBTQ kullanıcılarının kimliğini doğruluyor; gey, lezbiyen, bisexuel, trans ve kuir kullanıcılarının müsait şartlar arasında büyüyebileceği, trol içermeyen bir platformun devamlılığını sağlıyoruz.

Destek ücretsizdir ve üstün dereceli yanıt süreleri ile 7/24 kullanılabilir.

HORNET PREMIUM
Hornet, en fazlaca parasız hususiyet sunan kuir uygulaması olmaktan gurur duyuyor! Premium abonelik satın alarak bizlere yardımcı olun.
İhtiyaçlarınıza uygun esnek abonelik seçenekleri sunuyoruz. Hornet Premium’a uzun devre veya aylık düşük ücretlerle abone olabilirsiniz.
Premium abone olarak reklamsız deneyimin keyfine varacak, bildiri okundu bilgisi şeklinde özelliklere erişecek, daha çok kullanıcı görecek ve çok daha fazlasını yapacaksınız!
Ödeme, satın alma onayı ile hesabınızdan tahsil edilecektir.
Abonelik seçeneğini seçerseniz, geçerli dönemin bitiminden minimum 24 saat ilkin otomatik yenileme kapatılmadığı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir.
Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonrasında kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir.
Sunulması halinde, parasız deneme süresinin kullanılmayan kısmı, kullanıcı abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

Hornet Kuir Sosyal Ağı’nı kullanmak için 18 yaşından büyük olmalısın.
Gizlilik politikası: https://hornet.Com/about/privacy-policy/
Kullanım şartları: https://hornet.Com/about/terms-of-service/

Keyifli bir zaman koymak için toplumsal medyada bizlere katılın:
Facebook: @HornetApp
Instagram: @Hornet
Twitter: @Hornet

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Hornet - Queer Sosyal Ağı Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Hornet - Queer Sosyal Ağı Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.