Ücretsiz Hopi – Alışverişin App’i Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Hopi – Alışverişin App’i Apk Indir 2022

Seni daha fazlaca düşünen, daha iyi tanıdıkları olan yeni bir Hopi var karşında. Ona bayılacaksın!
Hemen Hopi uygulamasını indirip üye ol, Hopi’nle tanış, alışverişlerinde kazanmaya alış! Hopi uygulaması ile alışveriş oldukca daha indirimli ve kazançlı. Hopinle online alışverişte ve mağaza alışverişlerinde ister indirim, talep eder kucak dolusu Paracık kazan. Bu Paracık’lar ile fazlaca özel teklif ve fırsatlardan yararlan.
Alışverişini Hopi ile yaparak kazandığın Paracık’larını; elektronik, teknoloji, hanım, adam kıyafet, aksesuar, tatil, bebek, anne-çocuk, parfüm, kozmetik, saat, gözlük, güneş gözlüğü, moda, pabuç, giysi ve hediyelik eşya ürünlerinde, en müsait uçak, otobüs biletlerinde, dinlence planlamada, vasıta kiralamada, şehrin en güzel restoranlarında ve daha birçok alışverişinde katlayarak kullanabilirsin.

YÜZLERCE ÜRÜNÜ HOPİSHOP’TAN ANINDA SATIN AL
Artık senin için özenle seçilmiş birçok ürünü anında satın alabileceğin bir yer var: Hopishop!
Hopishop’ta; giyimden dekorasyona, gıdadan aksesuara yüzlerce farklı markanın ürünlerini kolayca bulabilirsin.

KOLAY KULLANIM VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Alışverişe çıkmadan uygulamaya bak, Hopinin sana hususi hangi ürün ve markada, ne teklifi, hangi fırsatı var, anında keşfet. Aradığın marka için fırsatları Hopi’nle bul, alışverişlerinde tenzilat veya Paracık kazan.
Alışveriş tekliflerini, fırsatları telefonundan devamlı takip et, kazandığın Paracıkları 3, 5, 10 hatta 50 kat değerli kullan.

HER ALIŞVERİŞİNDE PARACIK VEYA İNDİRİM KAZAN
Hopi’de indirimden oldukça daha kazançlı bir şey var; Paracık. 1 Paracık =1 TL Hopi’nle yaptığın her online yahut mağazada alışverişinden Paracık kazan, sonrasında bu Paracık’ları 3,5,10 hatta 50 kat kıymetli kullan.

HOPİ İLE MOBİL ÖDEME
Hopi’de mobil ödeme de var. Kredi kartlarını Hopi’ye ilave ederek alışverişlerinde süratli ve basit ödemenin tadını çıkar.

Hopi – Alışverişin App’i Apk Full

Hesap bilgilerini vermeden süratli ve emin bir şekilde alışveriş yapabilirsin. Ayrıca kartını Masterpass’e ilave ederek Masterpass’in geçerli olduğu her yerde bu kartını kullanabilirsin.
Hopipay Sanal Kart’ını aktive et, Hopi’nle para yükleme, para çekme ve para gönderme işlemlerini yapmaya başla!

PARACIK GÖNDERİMİ
Hopi’nle kazandığın Paracık’ları sevdiklerine gönderebilir; onları da Hopi’ye çayır ederek ekstra Paracık kazanabilir ve kazandırabilirsin.

️ SANA ÖZEL TEKLİFLER
Hopi’yle yaptığın alışverişlere ve favorilerine eklediğin tekliflere nazaran Hopi’n stiline müsait moda ürünleri bulur. Böylece hem Hopi’yle giyimde son trendleri ve aksesuar, saat, gözlük, pabuç modasını yakından takip eder, fırsatları yakalar, aynı zamanda kazançlı ve emin online alışveriş yaparsın.

ÇARKI ÇEVİR, HEMEN KAZAN
Hopi Çark ile birçok markada kullanabileceğin Paracık’lar, indirimler, sana hususi fırsatlar ve teklifler kazanabilirsin.

AKILLI ARAMA
Hopi’nin akıllı arama özelliğiyle hayalindeki ürünün en kazançlı tekliflerine rahat ve süratli ulaşırsın. Fotoğraf, barkod ve kelime üstünden arama yapabileceğin zeki arama özelliği ile televizyonda gördüğün çantayı, ayakkabıyı; iş arkadaşında beğendiğin kazağı, aksesuarı aradığın anda Hopi’nde bulabilirsin.

EN ÖZEL RESTORANLAR
Birbirinden güzel lezzetleri keşfedebileceğin en şık restoranlarda sana hususi teklifler, fırsatlar sunar, indirim yapar, bol Paracık kazandırır.

KONUMUNA GÖRE TEKLİFLER
Konum servisini açarsan dışarıdayken sana en yakın fırsatlardan haberin olur. Bluetooth’unu açarsan girdiğin mağazadaki fırsat sana bildirim olarak gelir.

FAVORİ TEKLİFLER
Bir teklifi oldukça beğendiğinde süresi dolmadan Hopi’n sana hatırlatsın istiyorsan derhal listene kaydet.

Avis, Beymen, Beymen Club, Biletix, Boyner, BP, Etstur, İstegelsin, Kiğılı, Morhipo, Tefal, Tekzen ve daha bi çok markadaki indirim ve fırsatları takip et!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Hopi – Alışverişin App’i Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Hopi – Alışverişin App’i Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.