Ücretsiz Hobo Life hayat simülatör oyun Apk Indir 2022

Descargar APK
0/5 No hay votos
Actualización
24 May 2022
Requerimientos
4.4 ve sonrası
Tamaño
1.0
Consíguelo en
Google Play

Reportar esta app

Descripción

Ücretsiz Hobo Life hayat simülatör oyun Apk Indir 2022

Quot;Bu reel yaşam ve iş similatör oyununda beş bedava bir evsizden, büyük bir servetin sahibi bir milyardere dönüşün. Kaderinizin sorumluluğunu alın, para kazanın, parlak bir kariyer yapın ve olağanüstü zengin ve başarılı bir milyarder olun! Milyarlarca dolar kazanın ve bu quot;quot;Hobo Life: varlıklı olma simülatörüquot;quot; iş yaşamı simülasyon oyununda zenginler arasında bir efsane olun!

Hayalinizdeki varlıklı, milyarder yaşam seçimi için savaşım edin!

Bir evsizin hayatına haiz olduğunuz bu simülasyon oyununda, kendi şirketinde tonlarca para kazanan milyoner bir zengin iş adamı olma düşsel kuran bir dilenci olarak yaşıyorsunuz. Hayatınıza sıfırdan başlayın: ilk işinize girin ve tıklama oyunları oynayarak kendi şirketinizi icra etmek için para biriktirin. Farklı işleri deneyin, sonunda bir finans imparatorluğu yaratmak için ekonomik iş stratejinizi planlayın. Bu reel yaşam similatör oyununda, zengin olmak, milyarder bir iş adamına dönüşmek ve evsizlerin de bir servet kazanabileceğini ispat etmek üzere sokaklardan kurtulun!

Kurumsal hayata katılmanın bir yolunu bulun, borsada kazanarak extra gelir elde edin ve kumarhanede büyük ikramiyeyi yakalayın.

Hobo Life hayat simülatör oyun Apk Full

Bir evsizi başarıya ulaştırın, kumarhane oyunları oynayın ve finans imparatorluğunuzu kurup büyüterek girişiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Günlük görevleri tamamlayın, işinize nakit yatırım yapın ve sıfırdan para kazanmaya başlayın!

quot;quot;Hobo Life: varlıklı olma simülatörüquot;quot; bir evsizin ömür hikâyesinden ilham alıyor:

– sokaklarda beş parasız yaşayan bir dilenci olarak başlamalı
– para kazanmaya başlamak üzere prestijli bir iş bulmak için bir üniversiteden mezun olmalı
– kendi kariyerinize adım atmak için edinim kazanmalı
– sosyal statünüzü geliştirmek için bir aile kurmalı
– bir kumarhanede tonlarca para kazanmalı ve borsada servetinizi ikiye katlamalı
– çatı katı daireleri, arabalar ve uçaklar satın almalı
-çok önemli bir servetin sahibi olmalısınız!

Para ve kariyer sahibi olmak için çevrimdışı, evsiz iş adamı simülasyon oyununu oynamaktan çekinmeyin ve hayal edebileceğinizden daha süratli bir halde milyarder olun! Kendi finans imparatorluğunuzu kurarken gerçek zorlukları aşmanın keyfini çıkarın! Zengin olmak için cesaretinizi gösterin!

Ticarete dayalı bu tıklama oyununda engelleri aşın, sokaklardan çıkın ve kendi şirketinizin milyoner CEOsu olun. Unutmayın, tereddüt etmeye zaman yok, bütün hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için tek bir oyun hayatınız var. Siminizin başarı hikâyesini yazmasına ve reel hayat ve iş similatör oyunumuzda milyarder bulunmasına yardım edin!Quot;

Imágenes

Enlaces de descarga

Ücretsiz Hobo Life hayat simülatör oyun Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Hobo Life hayat simülatör oyun Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.