Ücretsiz Highway Getaway – yarış oyunu Apk Indir 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Highway Getaway – yarış oyunu Apk Indir 2022

Özgürlüğe uzanan bu yarışta diğerleriyle kapış. Ellerin direksiyonda. Kalbin güm güm atıyor. Şehrin EN ÇOK ARANAN adamı sensin ve bu müddetsiz polisten kaçma oyununda yakalandın. Bu ücretsiz,aksiyonlu yarış oyununda polislerden kurtulacak kadar süratli mısın?

Real Boxing ve Godfire şeklinde en keyifli, parasız aksiyon oyunlarının yaratıcısı Vivid Games şimdi bir başka coşku dolu oyunla karşında! HighwayGetaway, araba yarışı oyunları ve müddetsiz koşu oyunlarının, üstüne bir de polis kovalamacası eklenmiş bir kombinasyonunu sunuyor.

Yol boyu gaza bas, son hızda ilerle!
Şehrin en hızlı polisleri tarafınca hız limitine takılmış, sürat delisi bir sürücüsün. Nitroyu açıp trafikten sıyrılabilir, şehir içinde yarış yaparken nakit para toplayabilirsin. Bu bitmeyen yarış oyununda yarış arabanla Araba Sürme Oyunu oynamak hem kolay, bununla beraber ekrana dokunma ve kaydırma ile oynama özelliği yardımıyla sezgisel.

Şehir merkezindeki sokakları, sanayi limanlarını ve uçsuz bucaksız kanyonları yarışarak geçerken büyüleyici HD grafiklerin keyfini menfaat! Yine de gözünü yoldan oldukça ayırma. Çünkü polis arabaları hemen arkanda.

Highway Getaway – yarış oyunu Apk Ücretsiz İndir

Hızlı spor arabalardan güçlü tırlara uzanan 10 değişik kaçış otomobilinden birini seç ve modifiye et. Seviyen arttıkça ve para topladıkça, arabanı kişiselleştirmek için özel parçaların kilidini aç ve yolun en yakıcı otomobili seninki olsun! Tüm polis arabalarından kurtulabilmek adına nitro gibi güçlendiriciler ve hızlandırıcıların yahut yarış arabanı yolda tamir etmek için gerekli olan aksesuarların kilitlerini açmak için paranı kullan.

İyi adam mısın, kötü karakter mı?
Yoksa “iyi bir adam” mısın? Bir polis otomobilinin direksiyonunda olmayı daha mı oldukca tercih ederdin? Bu bilhassa, şimdi kanunların yanında da olabilirsin. En aranılan adamları yakala, onları mahkûm et!

EN ARANILAN adam ol
HighwayGetaway’in Facebook ile entegre online liderlik panosu en üst seviyeye yükselmeni ve arkadaşlarına ve dünya çapında öteki liderlik panolarına karşı rekabete girmeni sağlar. En hızlı kaçış sürücüsü sen misin?

İster iyi talep eder kötü karakter ol, bu ücretsiz yarış oyunu adrenalinini artıracak.

Follow us on Facebook: https://www.Facebook.Com/highwaygetawaygame/

Privacy Policy amp; Terms of Service: http://support.Vividgames.Com/policies#privac

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Highway Getaway - yarış oyunu Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Highway Getaway - yarış oyunu Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.