Ücretsiz Gerçek Safari Vahşi Yaşam Av Simülasyonu Apk Indir 2022

Güncellendi
24 Tem 2019
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Gerçek Safari Vahşi Yaşam Av Simülasyonu Apk Indir 2022

Wildlife Hunting Safari 4×4 heyecan verici aksiyon ve nefes kesici maceralarla dolu, harika bir aksiyon paketi ormancılık avı oyunudur. Gerçek safari ormandaki en realist vahşi yaşam simülasyonunun keyfini çıkarmaya ve bu av simülasyonunun en ölümcül canavarlarını deneyimlemeye hazırlanın. Oyun tamamen anlam taşıyor, zira sadece ormancılık avında değil bununla beraber ormancılık hayvanat bahçesi ortasında 4×4 SUV canavarotu kamyonunu da sürmek zorundasınız. Can sıkıcı yol orman yollarının ortasında canavar kamyon simülatörü kullanın ve onları tek bir keskin nişancı kafasında avlamak için ölümcül etoburlara yaklaştırın. Ne kadar yakın olursanız, daha doğru katiller atışları gerçekleştirebilirsiniz. Bu yüzden yürekli bir avcı ol ve en benzeri olmayan ormanda av ve macera çekim tecrübe. Orman avcılığı keskin nişancı 3D meydan okuma gerçektir, bu nedenle öfkeli aslan saldırıları için kendinizi destekleyin ve kendinizi diğer hayvanlardan koruyun.

Yaban hayvanları avcılık safari 4×4 oyunu ordu keskin niş silahı çekim becerilerini en üst düzeye çıkarmanıza imkan tanır. Gerçek safari ormancı av macerasını beğenmeye hazır olan eski ordu üyesi bir goril komando shooter şeklinde oynuyorsun. Bu amaçla, avın ateşini yerine getirmek için en ölümcül ve acımasız canavarı bulmak için bir canavar 4×4 cip sürüyorsun. Ormanda, katil tabancalarıyla avlanabilecek birçok ormanda hayvan var. En iyi silahlarınızı kullanarak kaplanları, aslanları, filleri, panterleri, ayıları, kurtları ve öteki etoburları avlayın. Doğruluk, bu ormanda av safarosu simülatörü oyununun önemli faktörüdür, bu yüzden katil kafa vuruşlarını alırken doğru olanı yapın ve tek bir mermi atışını kaçırmayın, yoksa ölümcül canavarlar sizi öldürecektir. Çarpıcı safari animasyonları ile en şaşırtıcı orman ortamının keyfini çıkarın ve karanlık ormanın ortasında gerçek ormanda avcılık yapan jeep sürme şansını elde edin.

Diğer ormanda avcılık oyunlarının aksine, yaban hayatı avcılık safari 4×4 oyunu, her vakit en üst android oyunu yapmak birçok benzersiz oyun özellikleri vardır. Her şeyden ilkin, M16 A44, Shot Gun ve öteki birçok keskin nişancı ateş silahları gibi ölümcül silahlardan oluşan geniş bir koleksiyona sahipsiniz. Görev ihtiyaçlarınıza nazaran kullanın ve her etoburun yolunda öldürülmesini sağlayın. Bu av simülatöründe kullanabileceğiniz bir tıbbi kiti var, yaralanmanız durumunda kullanın. Bu yüzden herhangi bir canavardan korkmayın ve dünyanın en iyi geyik avcısı olun. Orman avı 4×4 oyunu karanlık ormandaki her ormancı hayvanının tam konumunu söyleyen harika bir radar navigatörü bulduğunuzda kolaylaşır.

Gerçek Safari Vahşi Yaşam Av Simülasyonu Apk Ücretsiz İndir

Ölümcül ormanda avlanma simülasyonunu kabul edin ve hayali avlanmayı en realist halde yapın ve ormandaki kral ol.

Yaban Hayatı Avı Safari 4×4 Oyununun Birden Çok Özellikleri:
• Yüksek Kalite Çarpıcı 3D grafikler ve inanılmaz orman ortamı.
• Gerçekçi Orman çekimi ve avlanma mücadelesi.
• Geyik avı; Bira avı ve aslan avı simülasyonu.
• Seçilecek değişik ölümcül silahlar.
• Paraları her misyon için bir armağan olarak kazanın.
• Silahları satın almak ve yükseltmek için bozuk paraları kullanın.
• Modern ormanda hayatta kalmak için tıbbi kit.
• Karanlık ormanda gerçekçi 4×4 cip simülasyonu.
• Gerçek silah sesleri ve güzel müzik parçaları.
• Google Playden indirmek için ücretsiz.

Nasıl oynanır:
• En sevdiğiniz silahınızı seçin ve göreve başlayın.
• Cip sürme ve av simülasyonu arasında geçiş yapın.
• İstediğiniz sürüş opsiyonunu seçin, örneğin direksiyon yada eğme.
• Mükemmel katil çekimleri gerçekleştirmek için teleskopik zumu kullanın.
• Hayvanları avlamak için ateş düğmesine dokunun.
• Yaralı olmanız durumunda medi kiti kullanın.

Wildlife hunting safari 4×4 oyununu seviyorsanız, lütfen quot;Geliştiriciden Daha Fazlaquot; ı tıklayarak yada yayıncı hesabımızı ziyaret ederek diğer oyunlarımızı deneyin. Ve oy vermeyi ve incelemeyi unutma.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Gerçek Safari Vahşi Yaşam Av Simülasyonu Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Gerçek Safari Vahşi Yaşam Av Simülasyonu Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.