Ücretsiz Evin gibi davran Apk Indir 2022

Güncellendi
27 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Evin gibi davran Apk Indir 2022

Gelin ve bu çılgın çocuklar ev kasaba mahalle oyunu gibi davran. Kasaba komşu aile evinde eğlenin! Küçük çocuğunuzun saatlerce imgesel ev komşu ev dekorasyonuna dahil olmasını sağlayın ve bu evlatların mahalle şeklinde davranarak kent evi macerasının keyfini çıkarın. Rol evi mahallesi, onu dekore etmenizi ve ailenizin memleketi daha cazibeli hale getirmesini bekliyor. Çocuğun room‍‍ şehir odasını daha çekici ve çocukça yapmasını sağlayın. Rol yapma çocuk odasında müsait yere şeyler koymak!

Şehir mahalle oyunu imgesel dokunmak ve her odada her şeyi dokunmak ve etkileşim izin evde aleni! Otistik insanlar için favori şeklinde davranmaya başladığınızda yaratıcılık ve hayal gücü canlanıyor! Otizm hayatınızdaki stresi ortadan kaldırmak için yaratıcı oyun saatleri parmaklarınızın ucunda! Rol yapma oyun kasabanız, temizlik, bahçe, yemek pişirme, uyku, makyaj ve fazlaca eğlenmek benzer biçimde oldukça sayıda mahalle evdeki muhtelif aktivitelerle doludur. Hayalinizdeki evi, kutlamaları ve mutluluğu taklit ev komşunuzun ailesiyle paylaşmak için muhtelif seçeneklerle dekore edin.

Hadi mahalle evini oynayalım. All Tüm hayallerin gerçekleştiği yer. Gelin ve aile komşularınızın oyunlarında düşsel bir oyun evine haiz olun. Bu son derece etkileşimli şehir evi ve yürümeye süregelen kasaba mahalle oyunu oynamak ilginizi çekecek yapacak ve aynı zamanda yürümeye başlayan duyusal yanı sıra motor becerileri artıracak.

Evin gibi davran Apk download

Onları keşfedin, etkileşim kurun ve arzu ettiğiniz herhangi bir şeye dokunun. Grubunuzu taklit ev salonunda hazırlayın ve çılgın müziği çalın. Çocukluk günlerimize geri dönelim. Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı birçok yolla kullanın. Bebek evi kasaba oyununun tüm odalarını keşfedin. Hayal gücünüzü bu sanal oyuna yerleştirdik. En iyi uzman ev iç tasarımcısı olarak oynayın.

Özellikler:

Şehir evi dekorasyon benzer biçimde davran oyunu
Eve yerleştirilen öğelere dokunun ve taşıyın
Tatlı kasabanın çok detaylı odalarını ev oynayalım
Açık uçlu oyun ve eğlence, mahalle oyunu gibi davran
Kural yok ‍️ stres yok , ancak saf açık uçlu oyun ve eğlence
Hatta mutfağa gidebilir ve yiyecek bir şeyler hazırlayabilirsiniz!
Yıkamanız gerektiğini düşünüyorsanız, sadece banyoya gidin ve kendinize bir köpük banyosu verin.
Hatta bahçeye gidebilir ve dışarıdaki serin havanın tadını çıkarabilirsiniz!
Farklı odalar ve eğlenceli oyun tarihi yürümeye başlayan çocuk deneyimi sizi bekliyor!
Pretend mahalle evi eğlenceli öğrenmelerini sağlamak için çocuklar için keyifli eğitim yürümeye başlayan çocuk oyun sağlar!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Evin gibi davran Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Evin gibi davran Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.