Ücretsiz Dollhouse Craft 2 Bebek Evi Tasarımı Apk Indir 2022

Güncellendi
22 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Dollhouse Craft 2 Bebek Evi Tasarımı Apk Indir 2022

Dollhouse moda kızlar zanaat, benim bebek evi Tasarım ve süslemeleri! El sanatları benzer biçimde olun ve kendi kale süslemeleri! Zanaat ve maden inşa et mobilya ile Dekorasyon oda (bebek odası, kız odası)!

Evin dekorasyonu (ev planlayıcısı uygulaması) yeni düzeye getirildi!
Bir prenses odası! Arkadaş edin w Tek boynuzlu birisiyle! Küçük midilliye bin! Bir tüm evi tasarlayın, planlayın ve süsleyin! Kaleden modern eve kadar seçim yapabilirsiniz. Bu parasız uygulamayı / oyunu kullanarak bir iç tasarımcı ol! Kendi tırnak tadalerini yada parti evini süsleyin! Lise arkadaşlarınızı epik bir partiye davet edin! Bitki çiçekleri ve dış dekorasyon.

Dollhouse Craft 2: Bebek Evi Tasarımı Apk Ücretsiz İndir

Yatak odası, mutfak, banyo, oturma odası ve bahçe dekorasyonunu iyi mi yapmak istersiniz?

Yap ve tasarım yapın!
Sim Dream ev zanaat – sim tasarımı! Hayallerinizin dolabını yaratın ve süsleyin! İç ev dekorasyonu! Bebek evi! Moda bebeklerin süslü bir eve ihtiyacı var! Bir prenses bebek evi kurun! Bina ve işçiliğin yanı sıra kıyafetler seçebilir, bir moda yıldızı olabilirsiniz, bir evcil hayvanınız (kedi, köpek, tek boynuzlu) var, yakışıklı adam çocuklarla sohbet ve tarih verin! Aşık ol ve kendi düğününü hazırla! Bir otomobil trenle trene binin, hatta bir tema parkı, bir hayvanat bahçesi veya restoran oluşturun! Daha benzersiz öğeler kazanmak, arkadaşlarınızı fazlaca oyunculu modda mücadele etmek ve yarışmak için mini oyunlar oyna (yakında). En iyi sim bebek evi dekorasyon oyunu ücretsiz!

Iç tasarım uygulaması
Yer sempatik Iç mekan ve dış tasarım uygulaması Moda, tasarım ve yaratıcılık Kızlar için craft Kızların dünyasını keşfetme Evler, oyuncak bebek yada insanlar inşa edin, onlarla sohbet edin! Kendi rüya evinizi tasarlarken eşi olmayan nesneleri yaratın, dünyayı keşfedin Bir glam tasarımcısı ol yapın Bir avmsi, spa yada evcil hayvan mağazası kurun! Bina ve işçiliğiyle sim oyunu Bebekler arasında prenses olun Erkek ve kız için tarih yaratma modu NPClerle söyleşi edin Duvar kağıtları ile duvarları süsleyin! Mutfakta tatlı bir çilek pastası pişirin! Sevimli bir pembe oturma odası dekore edin! Bir tema parkı veya hayvanat bahçesi kurun!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Dollhouse Craft 2 Bebek Evi Tasarımı Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Dollhouse Craft 2 Bebek Evi Tasarımı Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.