Ücretsiz Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Apk Indir 2022

Güncellendi
4 Mar 2021
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Apk Indir 2022

Resmî DAYTONA® oyunu artık mobilde!

Ekstrem otomobil yarışı oyunlarını sever misin? Profesyonel formula sürücüsü ister misin? Hiç Daytona yarış spor arabaları sürat simülatörünü kullanmayı istedin mi? Cevabın evetse sür, yarış, yanla ve araba yarışı sporunun süratini ücretsiz olarak hisset. Daytonanın en yeni yarış oyununda vasıta trafiği içinde son hızla ilerlerken takip etmenin ve lastik yakmanın gerçek heyecanını deneyimleyeceksin. En büyük hız yarışı ile parasız ekstrem otomobil yarışı ve ralli oyunlarını, mücadelelerini asfalt kokusunu seviyorsan Daytona Rush tam sana göre!

Sürücüler! Motorlarınızı çalıştırın! Bu ekstrem araba yarışı şampiyonu simülatörü oyununda en hızlı ustalaşmış şoför olmak istiyor musun? Bu eğlenceli ekstrem otomobil yarışı simülatörü dünyasında pisti tamamlayana kadar yanlayıp yüksek hızda ralli oyunu yarışının heyecanını ve zorluğunu deneyimleyebilirsin! 3 boyutlu sıkıntılı ortamda otomatik reel formula otomobillerini sürüşe menfaat, köşelerden dön, yanla, sürükle, çarp ve olabildiğince aksiyona doy. Zamana karşı yarışırken, rakip yarışçı trafiğine karşı yarışı tamamlarken ve yarışa özel hazırlanmış zorlayıcı koşullarda yarışırken ekstrem sürüş becerilerinin sınırlarını zorlayıp sürati iliklerinde hisset.

Formula arabanı seçip ekstrem sürüşe katıl ve zorlukları aş. Bu ekstre serüven dolu otomobil yarışında ve süratli yol pistlerinin çarpma oyununda motorunu çalıştır. Hızla sürüş yap, yarış, yanla ve rakiplerine çarparak bu dünya macerası araba simülatöründe Daytona Rush yarışının mükemmel yollarında çarpa çarpa rakiplerini geç.

Hızlı ve öfkeli bir halde sürüş yapmayı seviyorsan Daytona Rusha bayılacaksın. Son sürat bir halde asfalt pistlerde gazı kökle, virajlarda kayarak ilerle ve bitiş çizgisine kadar yanlama hızını ayarlayarak git. En iyi yarış spor otomobili sürmeli oyunlarından birini son hızda deneyimleyip yolların hâkimi ol ve bu bağımlılık yapan araba serüven oyununda süper süratli Daytona Rush yol yarışında kendine otomobil yarışında meydan oku.

En havalı yeni yarış spor otomobillerini toplamaya başla. Kişiselleştir, asfalta çıkarıp otomobil yarışı yap ve ayarlanmış otomobillerini ister satıp talep eder geliştirerek oyunun tadını çıkar! Yüksek hızlı yollarda yarışları tamamladıkça para toplayacaksın. Bu ekstrem otomobil simülatör yarış oyununda paranı arttırmak için kendi sınırlarını zorla.

Daytona Rush: Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Apk Full download

• Pisti turlayıp rakiplerini alt ederken sürati hissedip yarışırken kazalardan kaçın.
• Yanlarken bütün yakıtını masraf ki pit stopa girip tekrardan yakıt doldurabilesin.

KUPA İÇİN VİTES SEVİYESİNİ YÜKSELT
• Görevleri toplayarak 5 seride düzen atla ve yüksek düzen yarış otomobillerini aç ve sürüşe devam et!
• Gece Yarışlarında itibar puanı kazan ve bu ekstrem araba simülatörü ve otomobil yarışı ralli oyununda en iyi formula sürücüsü ol.

EKSTREM ARABANI AYARLA
• Motorunu geliştirerek yakıt tüketimini azalt ve şaseni güçlendirerek daha çok yarış içi kazaya göğüs ger.
• Yarış sırasında seri şerit değişiklik yapma için vites dişlilerini iyileştir.
• Yarış otomobilinin rengini değiştirip zevkine gore boyamalar yap. Üstelik pek fazlaca seçenek arasından!

BİZİ TAKİP ET
https://www.Facebook.Com/invictusgames
https://twitter.Com/invictusgames

DAYTONA®, International Speedway, Inc.In tescilli bir ticari markasıdır ve International Speedway Corporation adına lisanslıdır.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Daytona Rush Aşırı Araba Yarışı Simülatörü Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.