Ücretsiz Arkadaşlık testi BFF testi Apk Indir 2022

Güncellendi
16 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Arkadaşlık testi BFF testi Apk Indir 2022

Biz tüm arkadaşlar çevrilmesini istiyoruz. Gerçek dostluk hepimize kıymetlidir. Hiç (Sonsuza iyi arkadaşı) harbiden BFFniz olan Arkadaşınızın hangi merak ettiniz mi?

Şimdi, arkadaşlarınızla dostluk enerjisini test etmek ve dostluk puanı almak için bir tatbik var. Bu uygulama ancak can bir uyumluluk testi olarak kullanılabilir, fakat hem de İlgili ve yol süresince eğlendirecek.

Nasıl BFF Dostluk Testi uygulaması çalışır?

İşlem basittir. Sadece dostluk uyumluluk testini başlatmak için senin ve BFF Friendship arkadaşınızın adını girmeniz gerekir. Daha sonra, bu eğlenceli quiz dostluğun ortalama 10 basit sorulara cevap. Bu eğlenceli minik imtihan sonunda arkadaşım metre arasında dostluk puanı görebilirsiniz.

BFF sınav hakkında özel nedir? Burada soruları ne tür bekleyebilirsiniz?

dostluk yarışması bu hususi BFF bağın tüm yönlerini kapsayacak biçimde çalışır. Arkadaşlarınızla hakkındaki ne kadar sorular çevresinde döner, sen onlara güven ve ne kadar hayatında varlıklarını nasıl hissettiriyor. Her soru Bu arkadaşlık bağları yakınlık ve nasıl uyumlu Bu kişiyle olan ölçmek destek olmak için dikkatle tasarlandı. Sorular Zaten bu arkadaşınızla veya dostluk bağları biraz daha fazla emek harcama ihtiyacı varsa BFF seviyesinde olup olmadığını fark destek sunar.

Kaç defa imtihan alabilir?

İstediğiniz defalarca olarak imtihan alabilir. Her için BFF sınav ve senin her arkadaşı alabilir. Uygulamanın benzersiz sorulardan 4 setleri sunuyor.

Arkadaşlık testi: BFF testi Apk Full indir

Biz BFF Dostluk uygulamaya daha çok içerik ilave ederek sürecinde devamlı olarak. Amacımız Eğer Quiz onuncu zaman alabilir bile sıkılmayacağınızı asla güvenli olmaktır.

Ben arkadaşımla dostluk puanı paylaşabilir miyim?

Kesinlikle! Yalnızca en yakın arkadaşları ile BFF testinin neticelerini paylaşamaz sadece daha dünya ile sonuca paylaşmak zorunda. Uygulamanın sınav sonucunda muhtelif paylaşım seçenekleri sunar.

netice paylaşın ve arkadaşlarınızla reel dostluğu tanıklık ve bunlar da sonuç paylaşmalarını isteyin ve bunun için, yapmaları ihtiyaç duyulan tüm BFF testi uygulamasından eğlenceli önemsiz test sorusu cevap vermek.

dostluk metre yarışması bütün kullanıcılar oynamak için parasızdır. Bu testi oynamak için yada BFF Testi imtihan bitiminden sonrasında dostum metre arasında skoru kontrol etmek için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ne için bekliyorsun? Arkadaşlarınızla dostluk kutlamak için arkadaşlarınızla dostluk bağları, uyumluluk ve payını kontrol, eğlenceli dostluk testleriyle BFF Dostluk Testi App yükleyin.

BFF Testi uygulaması yalnızca keyifli ve eğlence amaçlı geliştirilmiş ve kullanıcı yada kimsenin feelings.The uygulaması sayısal algoritma kullanır ve ancak eğlence yahut eğlence için kullanılması icap ettiğini ve aksi takdirde tedavi edilmemelidir zarar vermek niyeti yok olmuştur unutmayınız.

Sürekli quot;BFF Testiquot; uygulaması daha iyi ve daha keyifli sizin ve reel sarsak için yapmaya çalışıyoruz. Biz gidiş almak için devamlı desteğe ihtiyaç duyarlar. Herhangi sorgular / önerileri / sorunları için veya ancak slm demek istiyorsanız bizlere e-posta göndermek için çekinmeyin. Biz sizden duymak isteriz. Dilediğiniz kadar arkadaşlarınızın bilgi yarışması app keyfini, birçok sınavlar olarak oynayabilirsiniz!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Arkadaşlık testi BFF testi Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Arkadaşlık testi BFF testi Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.