Ücretsiz Alto’ s Odyssey Apk Indir 2022

Güncellendi
19 Nis 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ücretsiz Alto’ s Odyssey Apk Indir 2022

Ufuk çizgisinin derhal ötesinde geniş ve keşfedilmemiş bir çöl uzanır. Sırlarını keşfetmek için sonu olmayan bir kumkayağı yolculuğunda Alto ve arkadaşlarına katılın.

Rüzgarlı kumulların üstünden uçun, nefes kesici kanyonların üstünden geçin ve evinizden oldukça uzaktaki mucizevi yerlerde saklı metropoller keşfedin.

Yol süresince binlerce sırrı açığa çıkarırken sarmaşıkların içinde geçecek, sıcak hava balonlarının üzerinden zıplayacak, taş duvarları geçecek ve yaramaz lemurlar yakalayacaksınız.

Özellikler:

• Başlı başına bir edinim. Altos Odyssey övgü toplayan Altos Adventure oyununun devamı olarak çıkmıştır fakat birini sevmek için diğerini oynamış olmaya gerek yok.

• Öğrenmek basit, iyi oynamaksa zor. Alto serilerinin kalbinde zarif yalnız-dokunuş oyun sistemi bulunur. Arka arkaya kombo yapın ve 180 hedefin tamamını sezgisel reflekslerinizle tamamlayın.

• Canlı Toplulukları Keşfedin. Kumullardan kanyonlara ve mabet şehrine herbiri eşi olmayan görsellere ve oyun deneyimine haiz varlıklı ve değişik topoğrafyalar keşfedin.

• Yeni keşfedilen gökler.

Alto

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Ücretsiz Alto' s Odyssey Apk Indir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Ücretsiz Alto' s Odyssey Apk Indir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.