Turmoil Yeni Apk 2022

Güncellendi
8 Haz 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Turmoil Yeni Apk 2022

Turmoil, 19. Yüzyılda Kuzey Amerikada gerçekleşen petrole hücum döneminden ilham alan, gündelik bir firma simülasyonu oyunudur. Hollandalı oyun stüdyosu Gamious tarafınca geliştirilmiş ve LTGames tarafından yayınlanmıştır. Turmoil oyununda, başarı göstermiş bir petrol girişimcisi olmak maksadıyla, hem zamana bununla birlikte yoluna çıkacak rakiplerine karşı yarışacaksın. Petrolden kazandığın parayı artır ve kasabanın da seninle beraber gelişmesini izle!

Ücretsiz hikâye demonuz altı tur daha sonra sonlanır, sonrasında bile tek benlik oyunlar oynayabilir ve günlük mücadelelere girebilirsiniz. Hikâyeyi bitirmek için lütfen tam sürüm Turmoil edinin.

[Oyun Özellikleri]
*Gerçek Zamanlı Strateji, Petrol Sahası Yönetimi
Kasaba mezatlarından arazi elde et ve bu arazilerdeki petrolü arama çubuğu, köstebek veya tarama kanalıyla bul.

Turmoil Apk Full indir

Satmak için doğru fiyatı bekle veya petrolün fiyatını kendin çoğaltmak için organik gaz kullan!

*Teknolojiyi Yükselt, Bağlantılarını Genişlet
Petrol çıkarma operasyonunu geliştirmek için düzinelerce yükseltme ve yeni araçlar mevcuttur. Kayaları geçerek sondaj yapmak, doğal gaz cepleriyle savaşım etmek ve petrolün dökülerek yayılmasını engellemek için onlara ihtiyacın olacak! Barı ziyaret etmeyi unutma, oradaki kişiler sana kârlı iş tekliflerinde bulunabilirler!

*Hisse Senedi Al, Belediye Başkanı Ol
En aşağıdan başla ve en yukarıya tırman! Turmoil ancak para kazanmaktan ibaret değildir, kasaba hisselerine de ihtiyacın vardır. Büyük mücadele ile kazandığın parayı hisse mezatlarında rakiplerinden daha iyi teklifler vermek için kullan ve oyunu kazanmak için yeni belediye başkanı ol!

*Rastgele Dünya, Sınırlarını Zorla
Farklı ayarlar ve rastgele üretilen seviyeler yardımıyla, oyun hemen hemen sınırsız sayıda petrol çıkarma mücadelesi çeşidi sunar. Kimin işin erbabı bulunduğunu öğrenmek için öteki oyunculara meydan oku!

*The Heat is on, Yeni İndirilebilir İçerik İçin Hazır Ol!
Tamamen yeni bir kampanya, aynı petrol çıkarma eğlencesini sunarken sıkıntılı detay ve ilginç bonuslarla geliyor. Yeraltına eklenen magma bir taraftan tehlikeler getirirken diğer taraftan da çeşitli fırsatlar sunuyor. Ayrıca, yeraltında yadigârlar bulabilir ve onları köyde satabilirsin. Ancak bunların tamamını toplamak daha da kârlı olabilir! Daha oldukca para kazanmak istersen barda kart oyunları oyna!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Turmoil Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Turmoil Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.