TRT Çocuk Oyun Dünyası Modlu Apk İndir 2022

Güncellendi
10 May 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

TRT Çocuk Oyun Dünyası Modlu Apk İndir 2022

Birbirinden değişik oyunlarla dolu eğlence merkezini keşfedin, coşku verici oyunları oynadıkça büyüyen kasabayı istediğiniz gibi düzenleyin.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda, eğlenceli yeni oyunları oynarken, kendi dünyanızı oluşturun. Bulutların gerisinde gizli saklı kasabayı keşfedin, en kolay evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi istediğiniz gibi tasarlayın.

TRT Çocuk Oyun Dünyası’nda farklı mekan ve karakterlerle oynayabileceğiniz, bulmaca, spor, işletme, aksiyon, aksiyon ve eğlence, su, sanat, müzik, sayı ve biçim oyunları yer alıyor. İki benlik oyunlarımız da eğlencenize eğlence katıyor. Oyunları oynadıkça farklı karakterler ile karşılaşın, açılan yeni bölgelerde karşınıza çıkan sürprizler ile keyifli vakit geçirin.

Şimdi hayal edin ve kasabanızı benzersiz yapın! Güncellemelerle yeni mekanlar, karakterler ve yepyeni oyunlar eklemeye devam edeceğiz.

Aileler İçin

TRT Çocuk Oyun Dünyası, uzman psikolog ve eğitimciler gözetiminde, 3-8 yaş arası ufaklıklara farklı ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmak için hazırlandı. Uygulama içindeki oyunlar çocukların bilişsel, romantik, sosyal gelişimlerini ve dikkat, niçin-netice, akıl yürütme, el-göz koordinasyonu gibi becerilerini destek sunar.

Ebeveynler için hususi olarak hazırlanmış anne baba panelinden uygulama kullanım istatistiklerine erişebilir, analizler yardımıyla çocuğun ilgi alanları hakkında malumat sahibi olabilirsiniz.

Uygulama reklam ve yönlendirme içermez.

Hakkımızda

TRT Çocuk; hayal enerjisini destekleyen, eğlenceli ve eğitici oyunlar sunar. TRT Çocuk tarafından sunulan 36 oyun bugüne kadar 70 milyondan fazla indirildi. TRT, TRT Çocuk ve öteki ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi https://www.

TRT Çocuk Oyun Dünyası Apk Ücretsiz İndir

Net.Tr/Kurumsal/tarihce.Aspx adresinden edinebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Gizlilik Politikası

Çocuğunuzun kişisel veri güvenliği, ciddiye aldığımız bir konu. Çocuğunuzla yada sizinle alakalı şahsi bilgileri toplamıyoruz ve 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam ve yönlendirme yapmıyoruz. Çocuğunuzun uygulama içerisindeki aktiviteleri siz ya da çocuğunuz istemediği takdirde tatbik dışında paylaşmıyoruz. Daha detaylı malumat için Link sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim
trtcocukoyundunyasi@trt.Net.Tr
TRT Genel Müdürlüğü, Turan Güneş Bulvarı, Oran, Çankaya, Ankara

Özellikler

Birbirinden keyifli oyunlar
Türkiye bölgesinden eşi olmayan mekanlar
Birbirinden farklı karakterler
Birbirinden değişik taşıtlar

Görüntüler

Bağlantıları İndir

TRT Çocuk Oyun Dünyası Modlu Apk İndir 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK TRT Çocuk Oyun Dünyası Modlu Apk İndir 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.