Bu uygulamayı bildir

Tanım

TikTok Yeni Apk 2022

TikTok küresel bir video topluluğudur. Bizler, harika kısa videoları rahatlıkla izlemeniz hem de keyifli ve unutulmaz anları yakalayarak kendi videolarınızı da oluşturmanız ve dünyayla paylaşabilmeniz için kolaylık sağlıyoruz . Videolarınıza, kendi özel efekt filtrelerimizle, eğlenceli etiketlerimiz, çıkartmalarımız ve daha bir sürü özelliklerimizle renk katabilirsiniz. Hayat fazlaca süratli ilerliyor bundan dolayı her saniyeyi göz önünde tutmalıyız.

■ Sizin için hususi olarak seçilmiş milyonlarca videoyu izleyin.
Özellikle sizin izlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız içeriklere dayanan bir tecrübe! TikTok, izlemekten asla vazgeçmeyeceğiniz en alakalı, entresan, keyifli, hızlı, baş döndürücü videoları keyfinize müsait olarak sizlere sunacaktır.
■ Küresel fikir üreticilerinden oluşan bir camia tarafınca kabul görmüş ve ilham almış milyonlarca üretici, inanılmaz kabiliyetlerini, kıymetli anlarını ve bilgilerini TikTok’ da sergiliyorlar.
■ En sevdiğiniz müzikleri yada sesleri videolarınıza ücretsiz bir şekilde ilave edin
Milyonlarca parasız müzik klipleri ve sesleri videolarınıza kolayca ekleyin ve düzenleyin! Pop, rock, rap, elektronik, R amp; B, geleneksel ve daha bir oldukca tarzdaki türleri kapsayan en popüler parçaları, sizler için öne çıkmış müzik listelerini oluşturuyoruz.

TikTok Apk Full download

Videolarınızdaki eğlenceli yüz filtrelerinin ve güzellik efektlerinin kilidini açın.

■ Düzenleme araçları; video klipleri kolayca kırpmanızı, kesmenizi, birleştirmenizi ve kopyalamanızı sağlar.
■ Video filtreleri sürekli olarak yeni ve yaratıcı tasarımlarla güncellenir.
■ Dans, Komedi, Vlog, Spor, DIY ve hayvansal videolar tamamı kullanılmaya hazır bir biçimde sizleri bekliyor.

* Herhangi bir geri bildirim? Https://www.Tiktok.Com/legal/report/feedback adresinden bizlere ulaşabilirsiniz veya @tiktok ismine bizlere tweet atabilirsiniz.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

TikTok Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK TikTok Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.