The Tiger Yeni Apk 2022

Güncellendi
8 Tem 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Tiger Yeni Apk 2022

Kudretli bir kaplanın rolüne bürün ve vahşi ormanları keşfet! Bu göz kamaştıran RYO sana karakterini şekillendirerek ve yeteneklerini geliştirerek kedilerin en güçlüsü olma imkânı veriyor. İki moddan istediğinde kabiliyetlerini sınayabilirsin: CO-OP yada PVP, ikisinde de her şey Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu. Dünyanın dört bir yanından insanlarla oyna!

Çevrimiçi Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu RYO
Göz kamaştıran 3 boyutlu grafikler
Muhteşem mekânlar
Gerçekçi hayvanlar
Karakter ve beceri geliştirme
Çok oyunculu ortaklaşa avlanma ve PVP Savaş Arenası modları
Global Sıralamalara haiz klan sistemi
Akıcı performans

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU SİMÜLASYON

Gerçek zamanlı olarak diğer kaplanlarla karşılaş ve ormanları, yağmur ormanlarını fethet! Diğerleriyle bir arada yada onların karşısında ol, sana kalmış, ama yırtıcı doğada hiç bir tek olmayacaksın. Dünyanın dört bir yanından oyunculara sen de katıl!

KARAKTER KİŞİSELLEŞTİRME

Kendi kaplanını yarat! Favorin hangisiyse onu seç: Asya Kaplanı? Beyaz Kaplan? Veya bir ihtimal de nadir bulunan Altın Kaplan? Karakterini hangisi daha iyi yansıtıyorsa, sana kalmış!

RYO SİSTEMİ

Hangi istatistiğini yükselteceğine ve hangi yeteneklerini geliştireceğine karar ver, kaplanların en güçlüsü ol! Günlük görevleri tamamlayarak ilerleyişini daha da hızlandır. Seçimlerini zekice yap şu sebeple kendi kaderinin efendisi yine kendinsin!

MUHTEŞEM GRAFİKLER

Ormanın derinliklerindeki ininden başlayarak karşılaşacağın mekânlar ağzını aleni bırakacak.

The Tiger Apk Full indir

Daha fazlasını istersen PVP modunu deneyebilir, hasım bir kaplan takımına karşı harp verebilirsin. Zorlu mücadelelere hazır ol!

ORMANIN KRALI OL

En güçlü sen ol ve çıkabileceğin en yüksek seviyeye çık! Karakterini geliştirerek Savaş Puanı kazan. Diğer oyuncularla rekabete gir ve küresel sıralamalarda podyumdaki yerini al!

LİDERLİK YETENEKLERİNİ SERGİLE

Kendi klanını yarat ve onu zafere taşı! Birlikte Haftalık Ödül Avı görevlerine dâhil olun ve üyelerinizi daha kuvvetli hale getirin. Diğer klanlarla rekabete girin ve onlara üstünlüğünüzü kanıtlayın!

Görüntüler

Bağlantıları İndir

The Tiger Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK The Tiger Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.