Spotify Müzik ve Podcast’ ler Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Spotify Müzik ve Podcast’ ler Yeni Apk 2022

Müzik seviyorsan, Spotify tam sana gore. Çünkü Spotify ile parasız dinleyebileceğin parçalar ve podcast’ler neredeyse süresiz. Müzik çal, sevdiğin podcast’leri dinle, Türkçe müzik dünyasını keşfet, dünyanın dört bir yanından müddetsiz müzik dinle.

• Yeni müzik radarı ile yeni parçalar, albüm ve podcast’ler keşfet
• Sanatçılar, favorin olan parçalar ve podcast’ler bir aramayla elinin altında
• Çalma listeleri ile eğlenceyi katla, kişiselleştirilmiş müzik ayrıcalığını yaşa
• Müzik çal, zevkini yansıtan çalma listeleri yap ve paylaş
• Şarkı dinle, albüm önerilerini tara, her ruh hali ve her aktivite için en ülkü müzik parçalarını bul
• Podcast’ler ve şarkıları cepten, tabletten, masaüstünden, Chromecast, TV yada hoparlörlerinden dinle

Müzik dinlemek istiyorsan, Spotify ile cepten veya tabletten ücretsiz şarkı dinle. Nerede olursan ol, en sevdiğin müzik, albüm ve podcast’ler yanında.

Yeni müzik radarı sayesinde en beğendiklerinin en yenilerinden sana hususi derlenen çalma listeleri, en trend sanatçılar ve podcast’ler Spotify ile parmağının ucunda.

Yeni müzik ve podcast’ler ile en sevdiğin sanatçılar ve albümler burada. İster en son çıkan şarkılardan ruh haline uygun çalma listeleri oluşturup müzik dinle, ister en sevdiğin podcast programlarını takip et.

Spotify ile müzik çal, her dilde ve her türde şarkı dinle. Eskisi yenisiyle yabancı ve Türkçe pop, rock, rap, hiphop ve oldukca daha fazlası Spotify’da.

Yeni müzik radarı ile yeni müzik parçalarını, yeni müzik gruplarını ve trendlerini ilk sen keşfet. Türkçe müzik listelerini takip et, sevdiğin sanatçılar ve grupların yeni faaliyetlerinden anında haberdar ol ve hepsini parasız dinle.

Müzik dinle, yabancı ve Türkçe pop, rap, hiphop, rock ve çok daha fazlasını keşfet. Spotify ile her türlüsünden müzik çal, beğenilerine gore açılan çalma listeleri ve başka hiç bir yerde bulamayacağın podcast’ler sayesinde keyifte tavan yap.

• Türkçe müzik ve podcast’ler dinlemek artık oldukca kolay! Türkçe müzik sevenler için eski ve yeni Türkçe pop ve rap şarkıları, Türkçe rock efsaneleri, Türk sanat müziğinin en iyileri hep burada. Karışık modda dilediğin çalma listeleri, albüm ve parçalar seninle. Tamamen senin tercihin olan sanatçılar, ister eski talep eder en yeni müzik çalışmaları ile seni bekliyor.

Gönlünce müzik dinle, şundan dolayı tablette müzik ve podcast’ler dinlemek parasız.
• Türkçe pop, rap, hiphop, klasik müzik ve çok daha fazlası.

Spotify: Müzik ve Podca

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Spotify Müzik ve Podcast' ler Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Spotify Müzik ve Podcast' ler Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.