Şişeleri Sökmek 321 Top Kutul Yeni Apk 2022

Güncellendi
16 Oca 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şişeleri Sökmek 321 Top Kutul Yeni Apk 2022

Ücretsiz bir şişe atış oyunu mu aramıştınız? En iyi parasız oyunları mı arıyorsunuz? Ücretsiz yıkma oyunları mı aramıştınız? Çocuklar için atış oyunları mı aramıştınız? O zaman, nihai şişe atış oyununda şişeleri yıkmak için en iyi çılgın şişe atış oyunu 2 olan bu Katapult Oyunu, olduğunuz şişe kırma oyunudur aramak.
Mancınık Oyunu yada sapan oyunu oynamak istiyorsanız, o zaman size saatlerce eğlence sağlayacak bu eğlenceli ve bağımlılık yapan şişe atış sapan oyununu oynamalısınız! Şişeyi Dünyaya indirin ve şişe kırma yada şişe parçalamada başarı göstermiş olmak için şişe atış becerilerinize meydan okuyun ve birden fazla seviyede ilerleyin! Yeni favori Gerçek şişe ateş ve şişe kırma oyununuz, şimdiye kadar oynadığınız en yenilikçi oyunlardan biridir!

Gerçek şişe atış oyunları 2020 yaşamına selam deme tarihi. Heyecan verici bir arcade oyunu olarak bilinen plastik bir şişeyi çevirmekten sıkıldınız mı? Cevabınız Evet ise, endişelenmeyin doğru yerdesiniz ve burada daha heyecan verici şeyler elde edeceksiniz, o vakit sadece plastik bir şişeyi çevirin. Sapan kuş oyunları, feza gemisi sapan oyunları ve tüm bu kızgın şişe oyunlarını oynamış olabilirsiniz. Bedava fakat Knock Down Bottles 321: Ball Hit Cans amp; Shoot Down kendi sınıfına haiz. Bu Knock Down Bottles 321: Ball Hit Cans amp; Shoot Down oyununda, kızgın sapan atışlarıyla kuşları ve tenekeleri devirme şansına sahip olacaksınız, bununla birlikte çeviren şişeleri vurma ve sapanları boşa masraftan tüm şişeleri düşürme şansınız olacak.

Taşla Gerçek Şişe Atış Oyunları oynamış olabilirsiniz ancak bu oyunda reel şişeler 2 Knockdown elde edeceksiniz ve gerçek sapan atışları ile ateş edip vuracaksınız ve deli şişeler düşey ve yatay yönde dönüyor ve hareket ediyor ve şişe parçalamasını kaçırırsanız Sadece nişan al ve kızgın şişeleri düşür.

Şişeleri Sökmek 321: Top Kutul Apk Full indir

Bir sapan atış oyunu ustası olmak için becerilerinizi geliştirin. Bu gerçek şişe çarpma savaşını kazanmak istiyorsanız, Şişe molası için gitmeniz gerektiğinden ve kızgın sapanların bir ustayı beklediğini ve kızgın topları iyi kullandıysanız, o zaman sizi bekleyen bonusların olduğunu unutmayın.

Balls shooter ile bütün şişeleri vur, beklediğinizden fazlasını alabileceğiniz bir oyundur. Birçok durumda, otobüste, yatakta uzanma yada birini beklerken uygundur. Knockdown oyununu açın, zamanı düşürdüğü için vakit daha süratli uçar.

Nasıl oynanır:

-Şişelerde sapan yardımıyla topları bir sıra halinde hedefleyin
-Şişelerde sapan ile topları vur
-Bu çılgın şişe atışında daha yüksek puan almak için topları birleştirin
-Kendinize meydan okuyunuz ve bu nakavt mücadelesinde rekoru kırın

Özellikleri:

-Kolay bir başlangıç ​​ama zor Şişe Atış Oyunu 2 ustası
– Şişeyi yıkmak için mükemmel 80 düzen tasarımlar
– Şişe atış oyunu 2020de beyin eğitimi ve parmak egzersizi
-Her vakit, her yerde arkadaşlarınızla oynayın ve onları yıkın
– Şişe atışı 2de bir başarı duygusu daha yüksek puanlar alır
-Tüm kutuları ve şişeleri vurduğunuzda güzel oyun efektleri

Yani çocuklar ne bekliyorsunuz, sadece indirme düğmesine basın ve android cihazlarınıza en iyi ücretsiz oyunu quot;Knock Down Bottles 321: Ball Hit Cans amp; Shoot Downquot; yükleyin.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Şişeleri Sökmek 321 Top Kutul Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Şişeleri Sökmek 321 Top Kutul Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.