Shop Titans Üret ve İnşa Et Yeni Apk 2022

Güncellendi
12 Eyl 2022
Boyut
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Shop Titans Üret ve İnşa Et Yeni Apk 2022

Kasabadaki yeni usta sensin. Zindanlarda saklanan ürkütücü canavarlara karşı destansı görev ve savaşlarda kahramanlara destek ol. Mağazanı kendine bakılırsa düzenle ve tasarla, kahramanların köyünü savunması için destansı zırh, kılıç ve ekipmanlar inşa et. Demirciler, terziler, rahipler, marangozlar ve şifacılarla bir takım oluştur. Diğer dükkanlardan en yüksek teklifleri verenlere ürünlerini takasla, sat veya açık artırmaya menfaat. Ürünlerini savaşçılara sat ve üzerine ek ücret koy!

Avatarını kişiselleştirerek orta çağ tarzını sergile. Çeşitli kıyafetler, saç stilleri, göz renkleri ve daha fazlası arasından seçimini yaparak avatarını emsalsiz hale getir. Hazır olduğunda macera başlayacak! Bu RPG simülasyon oyununun eğitim bölümünde İhtiyar Owenı takip et ve krallıktaki en iyi kodaman olmak için köy dükkanını nasıl inşa edeceğini ve yöneteceğini öğren!

Şimdi kendi dükkanına başlama zamanı.

Önce muhasebe masasını temizleyeceksin. Sonuçta hesap tutamıyorsan iyi mi iş dünyasında başarıya ulaşmış hale gelebilirsin? Her mağazanın en önemli bölümü budur. Şampiyonlardan ve kahramanlardan talepleri almak için hazır olmalısın!

Devamında kahramanları ve şampiyonları muharebeye hazır hale getirmek için epik eşyalar oluşturma zanaatını öğreneceksin. Mağazanın düzenini en müsait alışveriş için, mümkün olduğunca fazla alan kişi çekecek şekilde tasarlayacaksın. Bu fantezi krallıkta en iyi esnaf olmak için düzgün yönettiğinden emin ol! Kahramanları muharebeye hazırlamak için teklifler yap, indirime git veya yeni ekipman takası gerçekleştir. Orta yüzyıl krallık evreninde kodaman ol ve Gizli topraklara doğru bir maceraya çık!

Bu fantezi macerasında:
• Usta bir esnaf OL!
• 3D ortamda kendi fantezi dükkanını OLUŞTUR ve ÖZELLEŞTİR!
• Arkadaşlarınla TAKIM OL ve refah bir kasaba kur!
• Kendi kahramanlarını TOPLA ve özelleştir, her biri kendi becerileri ve ekipmanlarına sahip!
• Tüm dünyadan oyuncularla TİCARET yap!
• Nadir bulunan ganimetler için patronlara karşı SAVAŞ ve esrarengiz zindanları ELE GEÇİR!

Shop Titans, fantezi krallık içerisinde kendi dükkanını inşa ettiğin bir simülasyon RPG oyunu.

Shop Titans: Üret ve İnşa Et Apk Ücretsiz İndir

Satışlardan kazanılan para ile dükkanını genişleterek ve özelleştirerek köyde kuvvetli bir işletme haline gelebilirsin. Mağazana her türlü kahraman uğrayabilir: Savaşçı, sihirbaz, cüce… Hatta ninja bile! En güçlü patronlara karşı olan efsanevi savaşlarda kahramanlarına ve şampiyonlarına yardım et!

Shop Titans in vazife bölümü diğer meşhur RPG ve simülasyon tarzı oyunlara benzer. Canavar düşmanlar, orklar ve öteki yaratıklara karşı epik mücadelelerde yer alacak kahramanlar toplayacaksın. Ek olarak, bu vazife ödülleri yeni silahlar ve eşyalar yapmanı sağlayacak ve daha yüksek zorluktaki düello kapılarını açacak.

Köyünü savunacak ve korunmasına yardım edecek kahramanları desteklemek için mağazanı olabildiğince çabuk geliştir. Ürettiğin eşyaları satarak varlıklı ol ve bir zanaat imparatorluğu kur! Bir kahraman tarafınca başarıyla tamamlanan her epik savaş sonrası onlara tabanca ver zırh verdiğin için ödüllendirileceksin. Yeni kılıçlar, kalkanlar, zırhlar ve daha fazlasını oluşturmak için elde ettiğin malzemeleri görmek adına bir sandık aç!

Bu simülasyon RPG oyununda epik bir işletme olarak zirveye doğru giden yolda tasarlamak, zanaat yapmak, inşa etmek ve savaşmak için Shop Titansı şimdi parasız yükle!

Not: Shop Titans, tatbik içinde reel para ile alışveriş yapılabilen ücretsiz bir oyundur.

HİZMET KOŞULLARI:
Lütfen, hizmetlerimizi kullanmadan önce; sizinle Kabam arasındaki ilişkileri düzenleyen Hizmet Koşulları Sözleşmesini ve Gizlilik Bildirimimizi okuyun.

https://kabam.Com/terms-of-service/?Lang=tr
https://kabam.Com/privacy-notice/?Lang=tr

Görüntüler

Bağlantıları İndir

Shop Titans Üret ve İnşa Et Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK Shop Titans Üret ve İnşa Et Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.