SHAREit Lite – Akıllı Transfer Yeni Apk 2022

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

SHAREit Lite – Akıllı Transfer Yeni Apk 2022

Shareit Lite hızlıdır, ağ bağlantısı gerektirmez, verilerinizi saklar ve küçük bir paket halinde gelir.

Telefonunuzun RAM’i 2GB’ın altındaysa ya da sadece alandan tasarruf etmek isterseniz Shareit Lite’ı indirmenizi öneririz

Uygulamayla ücretsiz bir şekilde dosya gönderebilir/alabilirsiniz, ve mobil veri kullanmanız gerekmez

REKLAM YOK: SHAREit Lite ile pop up reklamlara ve bilinmedik uygulamaların izinsiz indirilmesine son.Arkadaşlarınızla kesintisiz paylaşımın tadını çıkarın!

SHAREit Lite, her tür dosyayı (Uygulama, müzik, pdf, word, excel, zip, klasör…) aktarmak için oldukça küçük ve süratli bir dosya gönderme uygulamasıdır. İstediğiniz vakit arzu ettiğiniz yerde paylaşın! Oldukça hafifçe, kullanımı fazlaca basit! Paylaşmanın keyfini çıkarın!
Hiç mobil veri kullanımı olmadan aktarıyoruz.
Tüm platformlarla ve bütün cep telefonlarıyla uyumludur: iOS,Windows, PC/TV/Mac. Android’den Android’e dosya aktarımı, Android’den Telefona dosya aktarımı, Android’den bilgisayara dosya aktarımı, büyük dosya aktarımı ve her tür dosya aktarımı.
Dosyaları flaş hızla aktarın: 48MB/s’ye kadar.
Tamamen güvenli dosya aktarım periyodu – kötü amaçlı yazılıma maruz kalmadan gizliliğinizi koruyun.
Yeni Özellik [toMP3]: Videoyu Sese Dönüştürün
⬇️ Sosyal Medya’dan İçerik İndirme Aracı:Whatsapp, Facebook ve Instagram’dan videoları kaydedin.
Oyun Merkezi –Yükleme/indirme olmadan kullanabileceğiniz yüzlerce oyun
Daha fazla hususiyet: Dosya yönetimi, lüzumsuz dosyaları silme, pil tasarrufu
Reklam Yok, Hadi Paylaşalım

【Ana özellikler】

Kısıtlama olmadan her tür dosyayı paylaşın ve gönderin
İstediğiniz vakit arzu ettiğiniz yerde her tür dosyayı(uygulama, müzik, pdf, word, excel, zip, klasör…)aktarın. Tüm transfer ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılar. Dosya göndermek istediğinizde, bilhassa de büyük dosyalar paylaşırken telefonunuzu bilgisayara bağlamak çok kolaydır.

SHAREit Lite – Akıllı Transfer Apk Full

En yüksek aktarım hızı 48 Mb/s’ye ulaşır. Bu paylaşım uygulaması sayesinde dilediğiniz kadar büyük dosyaları gönderip alabilirsiniz. Filmleri, videoları vb. Bluetooth aktarımından 200 kat daha süratli aktarabilirsiniz. Tek seferde oldukça sayıda uygulamayı, dosyayı ve medyayı gönderebilirsiniz.

Tamamen güvenilir dosya aktarım periyodu
Gizliliğinizi her açıdan korumak için tüm dosya aktarım sürecinde şifreleme teknolojisi kullanılır. Ayrıca öteki dosya gönderme uygulamaları benzer biçimde istemediğiniz hiçbir kötü amaçlı yazılımı size aktarmayacağız.

Ücretsiz Ağ ve Çevrimdışı Aktarım
Dosyaları arzu ettiğiniz vakit arzu ettiğiniz yerde arkadaşlarınıza çevrimdışı aktarabilirsiniz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan bu dosya aktarım ve paylaşım uygulamasını indirmek, dosyaları seçmek ve herhangi bir cihaza veya dosya gönderme uygulamasını yükleyen birine göndermektir. Cihazlarına süratli bir biçimde aktarabilirsiniz. Bu uygulamayı tüm kullanıcılarla paylaşın. İnternet olmadan dosyalarınızı, uygulamalarınızı, videolarınızı, müziklerinizi tüm arkadaşlarınızla hemen paylaşın!

Basit ve Özel Kullanıcı Arayüzü ve Reklamsız

YENİ Özellik: toMP3 –Sesi Videoya Dönüştürün
Videoyu MP3 dosyasına dönüştürmek kolay: MV /Dersleri MP3’e dönüştürün; pil harcamadan müzik kulak verin. Uygulama, videoları seslere dönüştürmek için iyidir iyi bir tercihtir ve cihazınızda sıkıştırılmış bir şekilde (kısaca depolamadan tasarruf sağlayan daha minik alanda) depolanır.

Whatsapp /Facebook / Instagram Videolarını Ücretsiz İndirin
Whatsapp konum kaydetme aracı, Insta/IG vaziyet kaydetme aracı, Facebook indirme aracı: Videoları ve durumu TEK Uygulamada indirin ve paylaşın. Artık çeşitli sosyal medya platformlarından içerik indirebilirsiniz.

Dosya yönetimi
Aldığınız dosyaları görüntülemenize, taşımanıza veya silmenize olanak tanır ve telefon depolamasını temizlemeniz gerektiğinde yedek kopyasını oluşturmanızı sağlar. İhtiyacınız olan dosyaları zamanında bulmanızı kolaylaştırır.

Görüntüler

Bağlantıları İndir

SHAREit Lite - Akıllı Transfer Yeni Apk 2022 APK'sı nasıl yüklenir?

1. İndirilen APK SHAREit Lite - Akıllı Transfer Yeni Apk 2022 dosyasına dokunun.

2. Yükle'ye dokunun.

3. Ekrandaki adımları izleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.